موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif بله بله فقط من خوبم انیتا

Tongue.gif اوهوم بهتر شده نت Wink.gif صبح شماهم بخیــــــــــــــــkOrUsHـــــر
(06-03-2016، 11:23 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue.gif اوهوم بهتر شده نت  Wink.gif صبح شماهم بخیــــــــــــــــkOrUsHـــــر

:|||| اووووم بهلللللی 
عید جایی نمیرید  Tongue.gif
(06-03-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:15 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام  Angel.gif

صبح بخیر Angel.gif
شما احیانا تهرانی نیستی؟ چون بیشتر دخترای تهرانی بلدن اینجور حرف بزنن Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:23 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue.gif اوهوم بهتر شده نت  Wink.gif صبح شماهم بخیــــــــــــــــkOrUsHـــــر

ایول چه قشنگ نوشتی Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:15 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام  Angel.gif

صبح بخیر Angel.gif
شما احیانا تهرانی نیستی؟ چون بیشتر دخترای تهرانی بلدن اینجور حرف بزنن Biggrin.gif

صب بخیر نه من کرجیم خخخخخ  Biggrin.gif
Shy.gif ازعید متنفرم ...ادم خوبه بره مسارفت نه کسی بیاد نه ماجایی بریم Undecided.gif

شارژ بده کوروش بهت یاد میدم Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:26 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام  Angel.gif

صبح بخیر Angel.gif

صب بخیر نه من کرجیم خخخخخ  Biggrin.gif
همون دیگه..پس واسه همینه اینجور پسووردی حرف میزنین Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:28 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif ازعید متنفرم ...ادم خوبه بره مسارفت نه کسی بیاد نه ماجایی بریم  Undecided.gif

Undecided.gif اوووووم
(06-03-2016، 11:28 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif ازعید متنفرم ...ادم خوبه بره مسارفت نه کسی بیاد نه ماجایی بریم  Undecided.gif

مرسی خودم تا پارسال تجربشو داشتم تقریبا یاد گرفتم Biggrin.gif
Confused پسوردی چیه