موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-03-2016، 01:07 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-03-2016، 01:05 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-03-2016، 01:01 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطي جونم رنگ سفيد با كروك قرمز هست ولي ماشين گرونيه تودوزيشم قرمزه  Blush.gifخخخخخخ ولش كن اصلا با موسسه اعتباري هم نميشه خريدش  Biggrin.gif Rolleyes.gif heart همينقدر كه گشتي ممنونم عزيزم انگاري كه خريديش Exclamationهمين برام كافيه ... ارزش معرفت يك دوست از هر چيز مادي برام بيشتره Rolleyes.gif

Biggrin.gif من ازماشین سردرنمیارم خیلی سخت بود انتخابت دادم

همون بگو بابات بخره Wink.gif

چشم ولي فوت شدن امروزم سالگردشون هست Sad.gif تازه برگشتم از پيش مزارشون

Sad.gif خدارحمتش کنه نمیدونستم
ممنونم عزيزم امسال سه ساله  heartخدا رفتگان همه رو بيامرزه heart دوست خوووبم
(31-03-2016، 01:11 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم عزيزم امسال سه ساله  heartخدا رفتگان همه رو بيامرزه heart دوست خوووبم

خدا رحمت کنه. روحشان شاد.
سلام کسی شارژ عمده اینجا نمیفروشه؟
(31-03-2016، 08:04 PM)hosene71d نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شارژ کجا بود برادر من...
(31-03-2016، 08:04 PM)hosene71d نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شارژ رایگان به تاریخ پیوست

مطمئن باش دیگه هیچکی شارژ برای مصرف هم نداره چه برسه برای فروش Sad.gif

چقد میخای؟؟؟
من که شارژ رایگان نمیخوام کسانی که از شرکت میخرن و عمده میفروشن منظورمه
(31-03-2016، 11:21 PM)hosene71d نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که شارژ رایگان نمیخوام کسانی که از شرکت میخرن و عمده میفروشن منظورمه

ببخشید میشه بگید کدوم شرکت شارژ میفروشه؟؟ 
ما هم بریم بخریم Biggrin.gif
Shy.gif برگشتم
Sad.gif شهلا مگه تهران ی؟ چرا نمیگی Tongue.gif