موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-03-2016، 12:51 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخرم پس منم ازت Biggrin.gif

باشه شمارت بفرست  خط به خط کنم خخخخ Tongue.gif

فعلا بای به قول یکی عجقولی Exclamation
Biggrin.gif ای خدا چقدر من ساده م خخخخخ میگم بچه ها چه وارد به فوتوشاپن زیر عکسا ارم موبایل روز میزارن برم اشون بپرسم منم یاد بگیرم
نگو سیستم خودش اپلود میکنه Biggrin.gif وای دلم teeth
(16-03-2016، 09:01 PM)fargol f۹
04421 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ای خدا چقدر من ساده م خخخخخ میگم بچه ها چه وارد به فوتوشاپن زیر عکسا ارم موبایل روز میزارن برم اشون بپرسم منم یاد بگیرم
نگو سیستم خودش اپلود میکنه  Biggrin.gif وای دلم teeth

وااآی دلم Angel.gif
Confused Confused
Undecided.gif Undecided.gif
(17-03-2016، 07:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Undecided.gif

Angel.gif Angel.gif
(17-03-2016، 07:36 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2016، 07:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angel.gif  Angel.gif

Angry.gif Angry.gif
(17-03-2016، 07:38 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-03-2016، 07:36 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angel.gif  Angel.gif

Angry.gif  Angry.gif

Sad.gif Sad.gif
heartbroken heartbroken
(17-03-2016، 07:44 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken  heartbroken

Confused Confused