موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حمید جان از ظهر باور کن نمیتونم بیام خصوصی، نمیدونم چه مشکلی داره گوشی... میتونم شمارمو اینجا بزارم؟؟
(09-06-2016، 10:33 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان از ظهر باور کن نمیتونم بیام خصوصی، نمیدونم چه مشکلی داره گوشی... میتونم شمارمو اینجا بزارم؟؟

صندوق پیامتونو خالی کنید پره
هر که کلیپ روز شارژ گرفت خبر بده heartbroken
(09-06-2016، 11:04 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر که کلیپ روز شارژ گرفت خبر بده heartbroken

كليپو و كليپ روز يك سرور دارن ... اگر خبري بشه از شنبه به بعد ايشالا
فعال شد
دریافت 2 پین هزاری حدس کلمه،،،،،،کسانی که 500 امتیاز دارن

ک 5 به 20012
ک 1000 به 20012،،،،2 بار
مسابقه ژانر تا چه ساعتی درست بود؟الان میفرستم میگه به دلیل لغو واجد شارژ نیستید با اینکه عضو هستم.
1000 به 307525
جوابش دو دقیقه ای طول میکشه تا بیاد
(09-06-2016، 11:59 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه ژانر تا چه ساعتی درست بود؟الان میفرستم میگه به دلیل لغو واجد شارژ نیستید با اینکه عضو هستم.

منم بعد از 48 ساعت دقیق با چند خط زدم همینو گفت ساعت هشت زدم،
با این چند تا خط سری قبلا پنجی گرفته بودم،
البته دوتومن اولی رو دوروز پیش ب همشون داد ولی دوتومن بعدی رو نمیده انگار ..
(09-06-2016، 11:50 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال شد
دریافت 2 پین هزاری حدس کلمه،،،،،،کسانی که 500 امتیاز دارن

ک 5 به 20012
ک 1000 به 20012،،،،2 بار

ویرایش کن دوست عزیز.ک 30 رو حتما باید بفرستی تا شارژ جدید بده به من با روش شما شارژ تکراری داد.امتیازمم صفر شد.نمیشه دوباره بفرستم
(10-06-2016، 12:12 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-06-2016، 11:59 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بعد از 48 ساعت دقیق با چند خط زدم همینو گفت ساعت هشت زدم،
با این چند تا خط سری قبلا پنجی گرفته بودم،
البته دوتومن اولی رو دوروز پیش ب همشون داد ولی دوتومن بعدی رو نمیده انگار ..

منم همینطور لغو کنیم؟