موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-06-2016، 04:03 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه هرمی چی فعاااله

‏‎302503‎و 30119
بچه ها الان پین های حدس کلمه با 24 شروع میشه کسی تست کرده ک سالمه یا ن؟؟؟؟
(17-06-2016، 04:18 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان پین های حدس کلمه با 24 شروع میشه کسی تست کرده ک سالمه یا ن؟؟؟؟

بله درسته
سلام شارژ هست؟؟؟
(17-06-2016، 04:21 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ هست؟؟؟

چیزی نیست دوست عزیز
(17-06-2016، 04:21 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ هست؟؟
پيش بيني همراه اول فقط جديده براي بازي ايتاليا و سوئد ساعت پنج و نيم عصر امروزه سر شمار٢٥٠٢ ٣٠
من برای 302502 فرستادم
میگه شماهمه جایزه خودرادریافت کرده ای
ببخشین اینو میگم... تورو خدا انقد سوالات تکراری نپرسین شارژ چی هس...الان چندین صفحه این سوال پرسیده شده...الان دوستان میگن شاید نت ضعیف دارن...به قران مال من هم ضعیفه... منم تو ژاپن زندگی نمیکنم ، منم تو ایران زندگی میکنم و برای همه این مشکل هس...
(17-06-2016، 04:34 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برای 302502 فرستادم
میگه شماهمه جایزه خودرادریافت کرده ای

هنوز فعال نشده
اگه لغوش کنیم ۳۰۲۵۰۲ رز و بازی ایتالیا رو بزنیم شارژ بازی قبلی رو میده یا نه دیگه