موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یک بازی رو درست پیش بینی کنم ولغو کنم دوباره دوتا درست پیش بینی کنم ولغو نکنم میتونم بگیرم؟؟
واگرازبین سه تا درست پیش بینی هام دوتاش درست پیش بینی کنم ولغو نکنم وشارژمو نگیرم چجوریه اون دوتومنیم سرجاشه؟؟
(14-06-2016، 02:15 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الهی ب امید تو

هم هرمی 302503 و هم 203060 رفتن تو کما Blush.gif

داداش سالمه سالمه دو سه ثانیه ای جواب میده
میخوای فارسی بفرست شاید زودتر جواب داد
(14-06-2016، 02:26 PM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2016، 02:15 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الهی ب امید تو

هم هرمی 302503 و هم 203060 رفتن تو کما Blush.gif

داداش سالمه سالمه دو سه ثانیه ای جواب میده
میخوای فارسی بفرست شاید زودتر جواب داد
فارسی هم فرستادم جواب نمدن
(14-06-2016، 02:25 PM)soli20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک بازی رو درست پیش بینی کنم ولغو کنم دوباره دوتا درست پیش بینی کنم ولغو نکنم میتونم بگیرم؟؟
واگرازبین سه تا درست پیش بینی هام دوتاش درست پیش بینی کنم ولغو نکنم وشارژمو نگیرم چجوریه اون دوتومنیم سرجاشه؟؟

دوست عزیز اصلا سامانه نباید لغو بشه و نباید اشتباه پیش بینی کنی چون منجر به صفر شدن امتیازت میشه 

باید با حذف ت قبل از گزینه مورد نظرت ثبتش کنی پیش بینی بعد رو
(14-06-2016، 02:25 PM)soli20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه سه تا پشت هم بايد درست باشه لغو هم اصلا نكنين 
با دو بيش بيني پشت هم ٣٠٠٠ تومان ميده
کلیپو‏ ‏درست‏ ‏شد...۱۰۰۰ به‏ ‏۳۰۷۵۲۵ و‏ ‏دریافت‏ ‏شارژ
۲۰۳۰۶۰ هم‏ ‏که‏ ‏دیگه‏ ‏نه‏ ‏لغو‏ ‏میشه‏ ‏نه‏ ‏ثبت‏ ‏میشه
(14-06-2016، 02:35 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز پین میده؟؟؟
(14-06-2016، 02:40 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2016، 02:35 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز پین میده؟؟؟

شارژ‏ ‏مستقیم
(14-06-2016، 02:37 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰۳۰۶۰ هم‏ ‏که‏ ‏دیگه‏ ‏نه‏ ‏لغو‏ ‏میشه‏ ‏نه‏ ‏ثبت‏ ‏میشه

جوابش راحت میاد تا الان 4 سیم ثبت کردم