موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان ۳۰۲۵۰۲ شارژ پیش بینی رو نمیده؟؟ Undecided.gif
هرمي 319 فعال هستش شارژ ميده يانه ؟
(17-06-2016، 02:08 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمي 319 فعال هستش شارژ ميده يانه ؟

بله فعاله
من همین الان ازش ۸ تومن شارژ گرفتم
(17-06-2016، 02:08 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۳۰۲۵۰۲ شارژ پیش بینی رو نمیده؟؟ Undecided.gif

هنوز خبري نيست
دوستان چرا هرمي 30119 براي من جواب نميده؟
(17-06-2016، 02:17 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا هرمي 30119 براي من جواب نميده؟

به بعضي سيم كارتها جواب نميده البته امروز اختلال هم داريم
سلام دوستان ، ببخشید
یک خط اعتباری همراه اول گرفتم اعتبار شارژ هم صفره اما تمام پیامهای که نیاز به شارژ داره براش میاد مثلا سوال ریمیکس یا حدس کلمه و...
باید چیزی رو غیر فعال کرد ؟
ایا بعدا برام هزینه مینویسند؟
(17-06-2016، 02:19 PM)EDRIS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، ببخشید
یک خط اعتباری همراه اول گرفتم اعتبار شارژ هم صفره اما تمام پیامهای که نیاز به شارژ داره براش میاد مثلا سوال ریمیکس یا حدس کلمه و...
باید چیزی رو غیر فعال کرد ؟
ایا بعدا برام هزینه مینویسند؟

سلام اعتبارتون اگر صفر باشه مشكلي نيست اگر شارژ كنين براي پيامهايي كه ميفرسته شارژ كم ميكنه
سلام دوستان...
مسابقه زنگ مدرسه تغییر کرده حتی با لغو هم به صورت اقساطی تا 10 هزار کم میکنه بهتره شرکت نکنید .
هزینه سرویس ده هزار تومان ماهیانه می باشد،
که ازسیم کارت کاربران اعتباری در صورت نداشتن موجودی کافی به صورت قسطی تا سقف 1000 تومان در روز کسر خواهد شد.
دوستان شارژ همراه اول چی داریم چه مسابقه چه هرمی همینطور ایرانسل