موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-06-2016، 01:15 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان وارد اپلیکیشن همبازی که شدم کد خواست شماره خودم رو وارد کردم و الان داخل نرم افزار هستم...
من چندهفته پیش عضو ۳۰۷۵۷۰شده بودم دیدم  شارژ نداد لغو کردم الان که رفتم تبریک شارژ نگفت چیکار کنم شارژ بگیرم؟؟ بچه ها این سامانه همبازی،،ایمیل پشتیبان اگه داره بفرستین ممنون

ممنون میشم جوابمو بدین..
.
دوستان سرویس کلیپ روز هنوز فعال هست؟ وبه چه شکل شارژش رو باید گرفت
كسي در مورد 737474 ميدونه ؟
(22-06-2016، 01:31 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همبازي عزيز
شما از قبل در قرعه كشي  24 دستگاه پلي استيشن PS4 در هر هفته شركت داده شده ايد و بسته را خريداري نموده ايد.

قرعه كشي:هر هفته در سايت همبازي
لينك دانلود  اپليكيشن:
hambazi.ir/d
لينك سايت:
hambazi.ir
این اومد الان از یه خط ثابت.کد فعال سازی رو چطور بگیرم؟

مشکل داره دوست عزیز اصلا جوابی نمیده
(22-06-2016، 01:35 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كسي در مورد 737474 ميدونه ؟

فقط واسه خطوط جدیده ریست شده ولی آپ نشده

به جای پین شارژ هم شناسه میده واسه دریافتش 100 هزینه داره
(22-06-2016، 01:39 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-06-2016، 01:31 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همبازي عزيز
شما از قبل در قرعه كشي  24 دستگاه پلي استيشن PS4 در هر هفته شركت داده شده ايد و بسته را خريداري نموده ايد.

قرعه كشي:هر هفته در سايت همبازي
لينك دانلود  اپليكيشن:
hambazi.ir/d
لينك سايت:
hambazi.ir
این اومد الان از یه خط ثابت.کد فعال سازی رو چطور بگیرم؟

مشکل داره دوست عزیز اصلا جوابی نمیده

ممنون حمید جان.کد فعال سازی رو از طریق اپ گرفتم و وارد شدم.اسم مسابقه هم تو لیست *800#هست.به نظرتون ده روز از کی حساب میشه؟
MHD 24
فرمت اپلیکیشن htm  هستش چجوری نصبش کردی؟؟
(22-06-2016، 01:52 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-06-2016، 01:39 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همبازي عزيز
شما از قبل در قرعه كشي  24 دستگاه پلي استيشن PS4 در هر هفته شركت داده شده ايد و بسته راhambazi.ir/d
لينك سايت:
hambazi.ir
این اومد الان از یه خط ثابت.کد فعال سازی رو چطور بگيرم

ممنون حمید جان.کد فعال سازی رو از طریق اپ گرفتم و وارد شدم.اسم مسابقه هم تو لیست *800#هست.به نظرتون ده روز از کی حساب میشه؟

از زمان فعال سازي ده روز بعد
کلیپو و کلیپ روز فعاله؟ ش میده؟
(22-06-2016، 01:54 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MHD 24
فرمت اپلیکیشن htm  هستش چجوری نصبش کردی؟؟

محمد جواد جان.apk هست.لینک hambazi.ir/d رو کپی کردم تو فایرفاکس.دانلود منیجر adm لینکو اضافه کرد و دانلودش کردم...