موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
1ماه قبل هم گفتن مشكل فني داره اماشارژدعوتهارو_ندادندبيخيالش شو_نميدن بهت
(17-06-2016، 07:37 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مشکل مسابقه هرمی 737471 بلاخره حل شد یا نه چون هفته پیش 5 تا دعوتی داشتم با دو تا سیم متفاوت اما بعداز 12 که زدم یه پین بهم داد اونم استفاده شده بود خواستم ببینم مشکل فنی اش حل شده و کسی تو این مدت 5 تومن کامل گرفته

مشکلش حل شده دوست عزیز
من همین دیروز ۱۰ نفر رو دعوت کردم..امروز راحت بهم ۱۰ تومن شارژ داد Angel.gif
کسانی که دو روز پیش زدن 
فعال شد بزنید 
jb 48 
به 
8282
سلام
زنگ مدرسه و کاست اپدیت شدن??
(18-06-2016، 12:12 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که دو روز پیش زدن 
فعال شد بزنید 
jb 48 
به 
8282
من دیشب ساعت 9 و نیم بود ک عضو شدم الان میتونم شارژمو بگیرم یا باید دقیقا بشه 48 ساعت که بتونم شارژمو بگیرم؟؟
(18-06-2016، 12:28 AM)soltan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
زنگ مدرسه و کاست اپدیت شدن??

نه دوست عزیز
آپدیت نشدن
(18-06-2016، 12:30 AM)s@@@@@r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2016، 12:12 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که دو روز پیش زدن 
فعال شد بزنید 
jb 48 
به 
8282
من دیشب ساعت 9 و نیم بود ک عضو شدم الان میتونم شارژمو بگیرم یا باید دقیقا بشه 48 ساعت که بتونم شارژمو بگیرم؟؟

آره الان بزنید میده
الان 48 ساعت شده بگیرید
(18-06-2016، 12:34 AM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2016، 12:30 AM)s@@@@@r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که دو روز پیش زدن 
فعال شد بزنید 
jb 48 
به 
8282

آره الان بزنید میده
الان 48 ساعت شده بگیرید

سلام
این شارژ چی هست ؟
اگه میشه توضیح بدید منم بزنم
mahdihamdi75

سلام شبتون بخير شارژ ايرانسل براي كساني كه نگرفتن

بعد از ٤٨ ساعت مجدد ٨٢٨٢ به jb 48
سلام
ابتدائا چی بفرستم ؟