موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-06-2016، 10:05 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2016، 09:58 PM)sadegh1929 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها این 20145 من الان شارژ ندارم بعد اینکه 1 و فرستادم چند بار 48 و بفرستم بعدم اینکه دقیق باید 48 ساعت بشه یا اینکه پس فردا هرموقع بود میشه گرفت؟

میگن دو بار 48 بفرستین. ثبت میشه....هرموقع نمیده....دوستان اعلام میکنن

اوکی ممنونم Exclamation
دوستان من بازی رو زدم ۲۱ یعنی اشتباه کردم
نتیجه نهایی
ایسلند=۱
مجارستان=۱
Angel.gif
بله اشتباه زدی
مجارستان و ایسلند مساوی شدند .تبریک ب اونایی ک درست پیش بینی کردن
(18-06-2016، 10:19 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بازی رو زدم ۲۱ یعنی اشتباه کردم

عزیز،،،،،،بازی هنوز شروع نشده،،،،11 و نیم شب است بازی
(18-06-2016، 10:22 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجارستان و ایسلند مساوی شدند .تبریک ب اونایی ک درست پیش بینی کردن

۲۰۵۷۶ کی شارژو میده؟؟؟
احمدی .هر وقت بده اعلام میشه
(18-06-2016، 10:26 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احمدی .هر وقت بده اعلام میشه

فردا میده؟؟؟
(18-06-2016، 10:12 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پنج شنبه ساعت 9 شب عضو مسابقه GOL شدم الان هم میزنم شارزمو بگیرم میگه دوباره ساعتی دیگر مجدد GL 555 به 8282 بفرستید
مگه شارز دهیش فعال نشده؟
چکار کنم میشه کمکم کنین؟
کلی شارزمو تو این دو روز خورده اخرم چرا نمیده

یکساعت پیش با چهار خط شارژمو گرفتم،دقیقا 48 ساعت گذشته بود،شناسه هاش هم وارد شدن و مشکلی نداشتن...