موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-06-2016، 04:37 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاست و زنگ مدرسه، شارژشونو چطوری میدن؟
کد ارسالیشون منظورم نیست، نحوه شارژ دادنشون منظورمه.
اگه بخوایم با سیم کارت شارژ دار، حدس کلمه و آوا و ریمیکس رو شرکت کنیم چقدر هزینه داره؟
ممنون

کاست 10 تومن بعد 10 روز برای اعتباری ( برای دائمی و بعضی خط های 0990 شارژش 30 تومنه 10 تومن بعد از فعالسازی بقیه از روز یازدهم روزی 1000 )
زنگ مدرسه 10 تومن بعد 7 روز برای اعتباری ( برای دائمی و بعضی خط های 0990 بعد از فعالسازی 10 تومن میده)

حدس کلمه روزی 400
ریمیکس 200
آوا 300 کم میکنن
302502 از کجا بدونم دیرو عضو کردم یا نه؟ اخه جواب هزار نمیده میگم شاید عضو نباشم.
حدس کلمه رو فرستادم، از اول پایاماش میاد، سوالشم فرق داره، چرا؟
گلیم یک رو، .... نامیده می شود.
البته جوابش ک سوماک میشه
سلام،
کلیپو بیش از ده روز هست که عضو شدم ،اما امروز برای دریافت شارژ اقدام کردم ،پیام میده که باید حساب کاربری فعال داشته باشید،
به چه صورت هست؟
(20-06-2016، 04:59 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،
کلیپو بیش از ده روز هست که عضو شدم ،اما امروز برای دریافت شارژ اقدام کردم ،پیام میده که باید حساب کاربری فعال داشته باشید،
به چه صورت هست؟

مشکل داره همه رو ناکام گذاشته
(20-06-2016، 05:05 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2016، 04:59 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،
به چه صورت هست؟

مشکل داره همه رو ناکام گذاشته

یه قضیه ای داره.
چون تو اس ام اسش هم مینویسه در صورت فعال بودن حساب کاربری شارژ را می دهد.
شما با پشتیبانیش صحبت کردی؟
(20-06-2016، 04:59 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدس کلمه رو فرستادم، از اول پایاماش میاد، سوالشم فرق داره، چرا؟
گلیم یک رو، .... نامیده می شود.
البته جوابش ک سوماک میشه

برای بعضی خط ها امتیازات روصفرکرده.به همین دلیل اون پیام روداده
یکی ازخط های منم اینطوری شد...
(20-06-2016، 05:09 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه قضیه ای داره؟
چون تو اس ام اسش هم مینویسه در صورت فعال بودن حساب کاربری شارژ را می دهد.
شما با پشتیبانیش صحبت کردی؟

دوستان تماس گرفتن گفته شده که باید بسته بخرین از سایتش که حسابتون فعال شه  حالا راست و دروغش پای خودشون
پیش بینی فوتبال برا امشب فعال نشد؟؟
(20-06-2016، 04:54 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
302502 از کجا بدونم دیرو عضو کردم یا نه؟ اخه جواب هزار نمیده میگم شاید عضو نباشم.

200روبرای اطلاع ازتعداد دعوت ها بفرست .اگه اضافه شده بود که دعوت ها حساب شده.
درضمن 302502نیست ،،،302503هستش