موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان ۳۰۷۳۵۰ امروز شارژ میده؟؟؟
آقای احمدی
هر موقع هر شارژ همراه اول یا شارژ پیش بینی فعال بشه اول اینجا اعلام میکنن!!!
نیازی ب پرسیدن  نیس ک کی فعال میشه یا نمیشه.
دوستان کاست رو با خط جدید ۹۹۰ عضو شدم جایزش از ۳۰ تومن که به خطوط جدید ۹۹۰ میداد به ۱۰ تومن تغییر کرده
(20-06-2016، 02:15 PM)meysam p7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریمیکس واسه من امتیازا صفر شده وقتی ر 100میفرستی میگه سلام به سرویس ریمیکی خوش اومدی دوباره ر100میفرستی زده امتیاز صفر

اگه شارژ ریمیکس رو گرفته باشید مسلما که امتیازتون صفر میشه دیگه 

امتیاز حدس کلمه اون هفتم سر جاشه و صفر نشده چند سیم هم تست کردم صفر نشده بود

----------------------------------------------

84822
گنجر 

تست شد نمیده
(20-06-2016، 02:26 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کاست رو با خط جدید ۹۹۰ عضو شدم جایزش از ۳۰ تومن که به خطوط جدید ۹۹۰ میداد به ۱۰ تومن تغییر کرده

نه نشده. یه ساعت قبل خط جدید زدم 10000بلافاصله داد. و الباقی از روز 11
(20-06-2016، 02:26 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی خطوط 990  جایزه هاشون فرق میکنه فقط چون شبکه اونارو خط دائمی شناسایی میکنه
(20-06-2016، 02:28 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='meysam p7' pid='245486' dateline='1466415932']

ریمیکس واسه من امتیازا صفر شده وقتی ر 100میفرستی میگه سلام به سرویس ریمیکی خوش اومدی دوباره ر100میفرستی زده امتیاز صفر

امتیاز حدس کلمه اون هفتم سر جاشه و صفر نشده چند سیم هم تست کردم صفر نشده

شارژی نگرفتم تا دیشب داشتم ازش شارژمیگرفتم تا ساعت 11:45شارژ داد ولی دیگه بعدش گفت شما بردنده شارژی نشدید امتیازمو چک کردم دیدم صفر شده
Hamid0632: حدس کلمه کلا 7 سیم من رو صفر کرده ...دیروز 400 امتیاز داشتم اما الان 0 شده...پس اپدیت شده...
(20-06-2016، 02:40 PM)meysam p7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2016، 02:28 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2016، 02:15 PM)meysam p7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتیاز حدس کلمه اون هفتم سر جاشه و صفر نشده چند سیم هم تست کردم صفر نشده

شارژی نگرفتم تا دیشب داشتم ازش شارژمیگرفتم تا ساعت 11:45شارژ داد ولی دیگه بعدش گفت شما بردنده شارژی نشدید  امتیازمو چک کردم دیدم صفر شده
دوست عزیز واسه بعضی ها مثل خود من صفر کرده.
شارژ تماشا  فعال شد 

دوستانی که 24 ساعت  گذشته از ثبت شمارشون

10بار  1001  به   307350    خطوط  990

5 بار  1001  به  307350   سایر خطوط