موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-06-2016، 09:43 PM)raaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من هرچی مرحله دوم ‏mtab‏ رو میفرستم میگه عضو نیستی، نزدیک به یه ساعت از عضویتم میگذره، برا شما هم اینطوره؟

مشکلی نداره دوست عزیز
من همين الان ازش ۶ تا شناسه گرفتم Angel.gif
من جند بار زدم همه اش اخطار میده که!
(06-06-2016، 10:34 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من جند بار زدم همه اش اخطار میده که!

حدود یک ساعت پس از عضویت مرحله دوم رو بزن...راحت شناسه رو میده
سلام دوستان هرمی 737474 دعوتهارو 0 کرده
یعنی کلا تموم شده یا فعلا غیرفعاله؟؟؟؟؟
شارژهایی را که طلب داریم میده یا نه؟؟؟؟
(06-06-2016، 11:09 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان هرمی 737474 دعوتهارو 0 کرده
یعنی کلا تموم شده یا فعلا غیرفعاله؟؟؟؟؟
شارژهایی را که طلب داریم میده یا نه؟؟؟؟

طلب هارو میده،،،،،،مشخص نیست فعال بشه یا نه عزیز،،،،،
دوستان پیش بینی ۲۰۳۰۶۰ و ۲۰۵۷۶ برای بازی شیلی با آرژانتین فعال نشد؟؟؟ Undecided.gif
(07-06-2016، 12:05 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پیش بینی ۲۰۳۰۶۰ و ۲۰۵۷۶ برای بازی شیلی با آرژانتین فعال نشد؟؟؟ Undecided.gif

در حال تسته فعلا فعال نشده
با ارسال 1000 ب 307525 میتونید شارژتونو بگیرین
(07-06-2016، 12:46 AM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال 1000 ب 307525 میتونید شارژتونو بگیرین

جوابش برام ناقص اومد گوشی رو روشن و خاموش کردم فایده نداشت راهی داره؟
دوباره 1000 بفرست