موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-06-2016، 09:03 AM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هرچی ک 1000 میفرستم میگه در خواستتان در حال برسی و پردازش و نتیجه به زودی ارسال خواهد شد و لی از دیشب تا حالا حتی الانم بازم زدم خبری نشد. نحوه خاصی داره شارژ گرفتن حدس کلمه امتیازمم 500 هست ممنون

نه روشی نداره الان فرستادم  بعد از اون پیام که شما میگین شارژ رو میفرسته
شما قبلا برنده شارژ شده اید.
کد شارژ شما:
803933402063827

(03-06-2016، 09:07 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلیپو۲۵می فرستادم . امروز برلی من ۱۰روز شده ولی ۱۰۰۰که میفرستم میگه باید ۱۰روز بعد بفرستی.چه کنم؟
زنگ مدرسه هم که بعد ده روز بود اصلا به من نداده کسی نگرفته؟

خب کلیپو هنوز  10 روز نشده  شنبه میشه  10 روز
یعنی از روز بعدش باید بشمارم؟
زنگ مدرسه کسی شرکت نکرده که راهنمایی کنه؟
(03-06-2016، 09:15 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا 12 شب به بعد شارژتون رو میده

زنگ مدرسه قبلا من شرکت کرده بودم گفته بود بعد 7 رو 10 تومن میده  آخرش یه هزاری داد
(03-06-2016، 09:21 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 09:15 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا 12 شب به بعد شارژتون رو  میده

زنگ مدرسه قبلا من شرکت کرده بودم گفته بود بعد 7 رو 10 تومن میده  آخرش یه هزاری داد

خوب بقیه چی
برای اونا هم همین جوری بود؟
هرمی دیشب 10تا دعوتی داشتم فقط دوتا داد...باید چیکا کنم واسه بقیه اش؟
(03-06-2016، 09:03 AM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هرچی ک 1000 میفرستم میگه در خواستتان در حال برسی و پردازش و نتیجه به زودی ارسال خواهد شد و لی از دیشب تا حالا حتی الانم بازم زدم خبری نشد. نحوه خاصی داره شارژ گرفتن حدس کلمه امتیازمم 500 هست ممنون

واسه منم همینطور
بوداول ک 5
بعد که 1000جواب میده
سلام دوستان این کلیپو که لینک میده برا شارژ چرا همش میزنه عملیات با خطا مواجه شد؟واسه همه اینجوریه یا واسه من اینجوری شده
(03-06-2016، 09:39 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم همینطور
بوداول ک 5
بعد که 1000جواب میده

بله درسته چون قدیم دیده بودم اینطورمیزنن همون موقع بعد سوال پرسیدن ک 5 و .. تست کردم دیدم شارژو داد
متشکر
از ساعت23:45 تا 00:25 دقيقه با ك 1000 شارژ رو ميداد
هميشه هروقت شارژ نميده اگر غير فعال نباشه با ك 30 امتيازتون چك كنيدبعد
ك 5
ك 1000 به 20012
(03-06-2016، 09:38 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی دیشب 10تا دعوتی داشتم فقط دوتا داد...باید چیکا کنم واسه بقیه اش؟
هميشه به تعدادي كه بايد شارژ بگيري 1000را بامكث بفرست
شارژ براتون ثبت شده باشه پشتيباني ميخونه
يااگر سامانه مشكل نداشته باشه همون 10نفر دوباره بايد كدتون رو بفرستن