موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کلیپو فعال هست و مستقیم شارژ میکنه و شماره فرق نداره فقط شماره همراه اول باشه شارژ میکنه اگر شماره ایرانسل وارد کنید خطا در سیستم میزنه .
(10-06-2016، 04:06 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدس کلمه چطور باید بفهمی چند امتیاز داری؟

ک 30 به 20012
امتیازت 500
بود دوبار ک 1000 به 20012 بفرست شارژتو بگیر
(10-06-2016، 04:08 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیپو فعال هست و مستقیم شارژ میکنه و شماره فرق نداره فقط شماره همراه اول باشه شارژ میکنه اگر شماره ایرانسل وارد کنید خطا در سیستم میزنه .

منم همین کارو میکنم بازم خطا میده
دیروز 5 لینک گرفتم الان میزنم میگه زمان استفاده تموم شده . مال کلیپ روز بود
(10-06-2016، 04:12 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2016، 04:08 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین کارو میکنم بازم خطا میده

با مرورگرکروم بزنید
8010 چقدر شارژ میخواد؟
(10-06-2016، 04:14 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8010 چقدر شارژ میخواد؟

120
hamid 06
با کروم هم زدم نشد
کلیپ روز اینو میگه...مشترک گرامی
به دلیل اختلال در سیستم، خواهشمند است برای دریافت هدیه خود، مدتی بعد اقدام فرمایید.
از بردباری و شکیبایی شما سپاسگزاریم.
سوال حدس کلمه چیه؟برای من بلندترین برج های دوقلوی جهان یکی از مکان های توریستی شهر کوالالامپور هس....4 کلمه ای هس...
--- ---- ------ -------