موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
*این پیام حاوی شارژ هدیه می باشد*
سرخط خبرها.....
11-کنعانی ‌زادگان: برای دربی سورپرایز ویژه‌ای دارم
22-آزمون گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران
33-کی ‌روش اسامی مار و گرگ‌ ها را فاش کرد
44-قول مهم منصوریان به هواداران استقلال
برای دریافت متن کامل خبر، عدد آن را ارسال فرمایید.

غلامحسین حسنوی مربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر موضع خود گفت: اگر ظرف چند روز آینده پرداخت حق و حقوقم را عملی نکنند، تصمیمم به خودسوزی مقابل وزارت نفت را عملی می‌کنم. 75درصد قراردادم را طلبکار هستم و کارد به استخوان رسیده است. با توجه به اینکه همه زندگی من و امثال من از طریق فوتبال است و از این راه امرار معاش می‎کنیم؛ به شدت دنبال دریافت مطالباتم هستم و پا پس نخواهم گذاشت.الان این پیام به من داد شارز نداد
روخط هاي ديگه واردميشن
mahmod131
شما احتمالا دو بار کلمه خبر رو ارسال کردید،
همین دو دقیقه پیش گرفتم زود هم جوابش آمد،
(23-06-2016، 11:16 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرخط خبرها.....

غلامحسین حسنوی مربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر موضع خود گفت: اگر ظرف چند روز آینده پرداخت حق و حقوقم را عملی نکنند، تصمیمم به خودسوزی مقابل وزارت نفت را عملی می‌کنم. 75درصد قراردادم را طلبکار هستم و کارد به استخوان رسیده است. با توجه به اینکه همه زندگی من و امثال من از طریق فوتبال است و از این راه امرار معاش می‎کنیم؛ به شدت دنبال دریافت مطالباتم هستم و پا پس نخواهم گذاشت.الان این پیام به من داد شارز نداد
احتمالآ تموم شده برای ما هم همین پیام اومد اما اولش برنده کارت شارژ شدی اومد
(23-06-2016، 11:18 AM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-06-2016، 11:16 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرخط خبرها.....

احتمالآ تموم شده برای ما هم همین پیام اومد اما اولش برنده کارت شارژ شدی اومد

خبر
به
8010
بفرست شارژتو میده
به نظرم تموم شده از من همین پیام داده
دوستان شناسه هاي 720 مربوط به 737474 چرا وارد نميشن؟
تموم شد دیگه ارسال نکنید
8010
سلام میشه بم بگید نتیجه با تفاضل بازی سوءد و بلژیک چند میشه...؟
(23-06-2016، 11:38 AM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه بم بگید نتیجه با تفاضل بازی سوءد و بلژیک چند میشه...؟

هر نتیجه ای با اختلاف یک گل به نفع بلژیک میشه تفاضل بازی
سوئد 0 - 1 بلژیک (نتیجه 01 شارژ 2000 تومنی)
12 - 23 - 34 - 45 - 56 و ... ( شارژ 1000 تومنی)