موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-06-2016، 03:10 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-06-2016، 03:08 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب امروز اوا
ن 2

هنوز سوال نیومده جواب ندین اشتباهه

سوالش اینه
اهنگ ماه عسل متعلق به کدوم آلبوم فرزاد فرزین هست؟
1.شلیک
2.شخصی
nima136
من سوال دیروزو جواب داده بودم ..
بعضی موقع ها سیستیم به مشکل بر میخورو چند مسابقه هست فعال از 20012
Javad73
هر دو نفر که بزنن برات شناسه هزاری میده که با 720 باید وارد کنی.
(23-06-2016، 03:24 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Javad73

ولی من زدم شارژ نداد فکر کنم باید حتما شارژ داشته باشه سیم.کارت
(23-06-2016، 03:50 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-06-2016، 03:24 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Javad73

نه عزیز بدون شارژم میده
(23-06-2016، 03:52 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-06-2016، 03:50 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Javad73

نه عزیز بدون شارژم میده

با سیم شارژدارم زدم گفت برنده شارژ نشدی
(23-06-2016، 03:52 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Javad73

نه عزیز بدون شارژم میده

ولی گفتن باید 100 تومن داشته باشی برای گرفتن شارژ
از جاذبه‌ های دیدنی بارسلونا است که دیوارهایش همه از سنگ آهک ساخته شده. این اثر در فهرست میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده است.
نام این ساختمان که در تصویر می ‌بینید چیست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب:  —---— —------ —- ------
*
حرفی رو که حدس میزنی توی جواب هست با یک فاصله بعد از «ک» پیامک کن. مثال:
ک م

سوال امروز
1 به 84853
عضویت در سرویس جشن و دریافت شارژ
تست نشده