موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-06-2016، 11:38 AM)amir mohammad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه بم بگید نتیجه با تفاضل بازی سوءد و بلژیک چند میشه...؟

سلام
بازی تموم شده
بلژیک=1
سوئد=۰
ش ایرانسل واسه جدیدا هست؟
(23-06-2016، 11:54 AM)fullboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ش ایرانسل واسه جدیدا هست؟

ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﺎ ﻭﻗﻔﻪ ۴۸ ﺳﺎﻋﺘﻪ
ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﮑﺮﺩﻥ
ﺍﺭﺳﺎﻝ fd 48 ﺑﻪ 8282
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ 48 ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻣﺠﺪﺩ fd 48 ﺑﻪ 8282
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ 100 ﺗﻮﻣﻦ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ
ﺑﺪﻭﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻟﻐﻮ
دیروز عضو خاطره شدیم
لغو نکردم حالا واسه گرفتن
شارژ دوم kt 104
میشه بفرستی یا باید
لغو بشه
دوباره عضو بشم?
(23-06-2016، 12:05 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز عضو خاطره شدیم
لغو نکردم حالا واسه گرفتن
شارژ دوم kt 104
میشه بفرستی یا باید
لغو بشه
دوباره عضو بشم?

نه نياز به لغو نيست فقط براي ارسال مرحله و گرفتن شارژ دوم حتما قبلش موجودي را چك كنيد شارژ داشته باشين
چزا پیش ینی شاززه نمیده لغو کنم
سلام این هرمی ایرانسل ۷۳۷۴۷۴ شارژ میده؟
(23-06-2016، 12:34 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا پیش ینی شارژه نمیده لغو کنم
‎فعلا صبر کن شاید داد باید با شارژ صفر شرکت کرد
من دیروز ozv katere رو فرستاده بودم وعضو شده بودم و مرحله دوم هم فرستاده بودم و شارژ گرفتم و لغو کردم....الان ی سوال: مرحله اول عضویت،،رایگانه یا کم میکنه؟
(23-06-2016، 01:00 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز ozv katere رو فرستاده بودم وعضو شده بودم و مرحله دوم هم فرستاده بودم و شارژ گرفتم و لغو کردم....الان ی سوال: مرحله اول عضویت،،رایگانه یا کم میکنه؟
عضو شدن رایگان شارژ نمیخوا