موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستانی که تو ثبت نتیجه 302502 مشکل دارن لغو کنن بعد نتیجه رو ارسال کنن بدون مشکل ثبت میشه
307350 وارد برنامش
که میشی کجا باید کد و 
بزنی فقط لیست برنامه
ها رو میاره?
کد امروز 20576 با چند شروع میشه82شروع میشه یا ن
ریمیکس شارژاشو میده هرکه امتیازش 30000بزنه بگیره پنج بار ر5000شارژاشم درسته با 89شروع میشه
لینک اپلیکشن تماشا چطور بگیرم؟
امتیازم رو چجوری چک کنم؟
درضمن اگه دیدم امتیازم ۳۰۰۰۰تا بود شارژم رو الان بگیرم یا بعد از ۱۲امشب؟

۳۰۷۵۷۰تماشا رو،،کد فعالسازی میزنم همش میگه اشتباهه و بازم یکی دیگه میگیرم میگه اشتباهه...همش خطای اشتباهه کد میده
(19-06-2016، 03:45 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک اپلیکشن تماشا چطور بگیرم؟

1001 به 307350
لینک و کد فعالسازی رو‌میده

اینم لینک برنامه

کد پی‌اچ‌پی:
http://dl.tamashaapp.ir/tamasha.apk 
(19-06-2016، 03:46 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امتیازم رو چجوری چک کنم؟

۳۰۷۵۷۰تماشا رو،،کد فعالسازی میزنم همش میگه اشتباهه و بازم یکی دیگه میگیرم میگه اشتباهه...همش خطای اشتباهه کد میده

ر 100واسه دیدن امتیاز 
الان میده
چرا وارد لینک میشم
جای واسه زدن کد ننوشته?
(19-06-2016، 03:48 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2016، 03:46 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امتیازم رو چجوری چک کنم؟

ر 100واسه دیدن امتیاز 
الان میده

امتیازه ریمیکسم ۲۹۰۰۰هستش..فردا باید بگیرم دیگه...
درضمن سامانه ۳۰۷۵۷۰هم مشکل داره....متن بالا مشکل رو گفتم