موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ک کلیسای جامع سن پاتریک...فکر کنم این باشه.
تماشا رو میخواهم از طریق سایتش عضو شوم رمزم میده اما بعد از این با زدن رمز در سایت باز نمیشه_________چرا؟؟____________
_____
سوال دوم من از کیلپو قبلا 10 تومن شارژ گرفته بودم و لغو نکرده بودم الان اس زده که  مشترک عزیز کلیپو اعتبار 10000تومان تمدید شد. این مبلغ به صورت اقساطی از اعتبار کسر میشه ینی چی؟ الان اگ لغو نکنم 10 روز دیگر شارژی میده بهم؟؟
(21-06-2016، 10:57 PM)شقایق... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تماشا رو میخواهم از طریق سایتش عضو شوم رمزم میده اما بعد از این با زدن رمز در سایت باز نمیشه_________چرا؟؟____________
_____
سوال دوم من از کیلپو قبلا 10 تومن شارژ گرفته بودم و لغو نکرده بودم الان اس زده که  مشترک عزیز کلیپو اعتبار 10000تومان تمدید شد. این مبلغ به صورت اقساطی از اعتبار کسر میشه ینی چی؟ الان اگ لغو نکنم 10 روز دیگر شارژی میده بهم؟؟

نه دیگه . شارژشو قبلا داده الان اگه شارژ داشته باشی شارژ کم میکنه . بهتره لغو کنی
دوستان میشه از امروز دور جدید مسابقه اوا
ریمیکس
حدس کلمه رو شرکت کرد؟
اطلاع از امتیازات قبلیشون چنده؟
جواب سوال اولم راهی نیست؟حتما باید برنامه نصب شود؟
سلام امشب FD 48 میده ؟؟؟
(21-06-2016، 11:33 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب FD 48 میده ؟؟؟

ساعت 12 شب به بعد باید تست بشه
جواب حدس کلمه امروز!؟
(21-06-2016، 11:33 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب FD 48 میده ؟؟؟

برای کسایی که دیروزثبت کردند بله
جواب حدس کلمه

ک آلاسکا
به20012