موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-06-2016، 05:39 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نبايد مشكل داشته باشه حتي بدون سرچ هم اگه از بن غلط نباشه ميشه پيداكرد ولي شرايطي داره كه دوستان بايد همكاري كنن. البته كساني كه تا الان هيچي نفرستادن به 20012

دوتا سیمم امتیازش صفر شد 

حواستون باشه امتیازتون نپره
ببخشید نتم ضعيفه دير ميشه دقت كنيد اگر 2بار اشتباه بفرستين امتيازتون صفرميشه
يكي از دوستان كه تا الان هيچي نفرستاده اينجا اول اعلام كنه بقيه منتظر بمونن تا مشخص بشه
من ك ا فرستادم الف نداشت تو جوابش
حالا اولين نفري كه هيچي نفرستاده پست منو سپاس بده بعد
ك گ به 20012 بفرسته
اگر گ داشته باشه نشون ميده تو نقطه چين ولي ديگه نبايد چيزي بفرسته تا جواب كامل مشخص بشه.
(02-06-2016، 05:52 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید نتم ضعيفه دير ميشه دقت كنيد اگر 2بار اشتباه بفرستين امتيازتون صفرميشه
يكي از دوستان كه تا الان هيچي نفرستاده اينجا اول اعلام كنه بقيه منتظر بمونن تا مشخص بشه
من ك ا فرستادم الف نداشت تو جوابش
حالا اولين نفري كه هيچي نفرستاده پست منو سپاس بده بعد
ك گ به 20012 بفرسته
اگر گ داشته باشه نشون ميده تو نقطه چين ولي ديگه نبايد چيزي بفرسته تا جواب كامل مشخص بشه.

عزیز جان پشتیبانی گفت سامانه شاید دچار مشکل شده بذارید بررسی کنیم بعد
ساعت کاریشونم شده تا 23
پس همونجور كه حميد گفت هيچي نفرستين.تا پشتيباني يا جوابش درست كنه يا سوال جديد بده البته اگر امتيازتون 400باشه فردا هم وقت هست.اگرم بيشتره كه لازم نيست جواب بدين.
دوستان جواب حدس کلمه امروز چی بود؟
(02-06-2016، 07:24 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جواب حدس کلمه امروز چی بود؟

جوابش پیدا نشد متاسفانه
من گ را فرستادم در اول جمله بود پس احتمالاگرند پلیس درسته ولی باقیش هنوز منونده
ی م و ا ه خ
این حروف رو نداره
پس نزنید
براي حدس كلمه ديگه هيچ كلمه يا حرفي نفرستيد كه امتيازتون صفر ميشه
اگر جواب پيدا نشد به سوالي كه فردا ميفرسته جواب بدين.
ا ک و ت م هم  نداره پس این حرفها رانزنید