موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سفید برفی:همون کارتون های کادر بزرگ کلیک کن بعد صفحه ی دیگه ای از کادرهای کوچک تر کارتون نمایش، داده میشه که یکی از اونا رو کلیک کن بعد صفحه باز میشه و میتونی کد فعالسازی رو بزنی.
(20-06-2016، 08:41 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2016، 08:21 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307570 هم فکر کنم شارژ ده تومنی میده...سامانه همبازی...یه تستی انجام بدین.
هر چند ساعت تست میکنم فعلا غیرفعال شده من تونستم یدونه خطو ثبت کنم اگه فعال شه حتما خبردار میشیم.

من یک ساعت پیش عدد۱ رو فرستاده بودم به ۳۰۷۵۷۰ جوابش نیومد
شارژ 10 هزار تومنی همراه اول ( دریافت شارژا بعد از 10 روز از فعالسازی اپلیکشین همبازی )

عدد 1 به 307570

برای دریافت کد فعالسازی اپلیکشین همبازی رو از آدرس زیر دانلود و نصب کنید و شماره موبایلتون رو وارد کنید و شماره موبایلتون رو تایید کنید تا کد فعالسازی به شماره موبایلتون ارسال بشه و کد فعالسازی رو وارد کنید تا اپلیکشین همبازی برای اون شماره فعال بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دریافت شارژا بعد از 10 روز 10 بار 1000 رو به شماره 307570 میفرستین و 10 تا پین هزار تومنی همراه اول دریافت میکنید
(20-06-2016، 09:49 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 10 هزار تومنی همراه اول ( دریافت شارژا بعد از 10 روز از فعالسازی اپلیکشین همبازی )

فعلا جوابی ازش نمیاد
میشه روی یک گوشی چند کد رو زد آقا رضا؟
دوستان ایرانسل 500 دقیقه مکالمه میده
*4444#
کسی میدونه ماهانه هست ؟
(20-06-2016، 10:00 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه روی یک گوشی زد چند کد رو زد آقا رضا؟

میشه با کلیر دیتا کردن برنامه کدای مختلفی زد.....
دوستان پین های ۳۰۷۳۵۰ با چند شروع میشن؟؟
سالم هستن؟؟؟
(20-06-2016، 10:07 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنبه عضو مسابقه 6000 هزارتومنی ozv nabze شدم
الان شارز دهی کارت شارز اولیش فعال شده که بگیم یا نه؟
کسی تست کرده

اگه  48 ساعت دقیق گذشته،،،بله بزن فعال شده،،،،
(20-06-2016، 09:57 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2016، 09:49 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا جوابی ازش نمیاد

به همبازي خوش آمديد
هديه ما به شما دوست عزيز، 10 هزار تومان شارژ همراه اول مي باشد.
براي دريافت آن، ابتدا از طريق وبسايت و يا اپليكيشن همبازي، "كد فعال سازي" را دريافت نماييد.
وبسايت:
hambazi.ir
دريافت اپليكيشن:
hambazi.ir/d
شما 10 روز پس از عضويت، قادر به دريافت شارژ هديه همبازي خواهيد بود.
همچنين در قرعه كشي 24 دستگاه PS4 شركت داده خواهيد شد..
نحوه دريافت شارژ: ارسال كد 1000
**
اعتبار بسته شما تا تاريخ ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ مي باشد.
مبلغ عضويت يك ماهه، 10000 تومان است و در صورت عدم تمايل به تمديد، مي توانيد Off و يا خاموش را ارسال نماييد.**
از همراهي با همبازي، لذت ببريد