موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-06-2016، 01:11 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2016، 12:53 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست‏ ‏کردم‏ ‏۳۰۷۵۲۵ شارژشو‏ ‏میده‏ ‏و‏ ‏مشکلی‏ ‏نداره.

هنوز حرف همیشگیو میزنه

شارژی برای شما در نظر گرفته نشده باید حساب کاربری فعال داشته باشی

ولی‏ ‏من‏ ‏راحت‏ ‏گرفتم.شاید‏ ‏باید‏ ‏ورود‏ ‏رو‏ ‏بزنین‏ ‏و‏ ‏وارد‏ ‏حساب‏ ‏کاربریتون‏ ‏بشین‏ ‏ک‏ ‏شارژ‏ ‏رو‏ ‏بده.من‏ ‏وارد‏ ‏حسابم‏ ‏شده‏ ‏بودم‏ ‏ک‏ ‏گرفتم
(16-06-2016، 01:04 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من امروز دو روز شده که عضو 20145 شدم الان 48 فرستادم بهم این گفت باید چکار کنم
تبریک! شما برنده کدشارژ شدی
کارت شارژ بعدا برات ارسال میشود
تبریک!برنده کدشارژشدی
کدشارژ ازشماره 20145 ارسال میشه

دیروز هم این پیامو میداد. شارژدهیش فعال نشده هنوز بعدا ارسال کن میده.
(16-06-2016، 01:14 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2016، 01:11 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2016، 12:53 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست‏ ‏کردم‏ ‏۳۰۷۵۲۵ شارژشو‏ ‏میده‏ ‏و‏ ‏مشکلی‏ ‏نداره.

هنوز حرف همیشگیو میزنه

شارژی برای شما در نظر گرفته نشده باید حساب کاربری فعال داشته باشی

ولی‏ ‏من‏ ‏راحت‏ ‏گرفتم.شاید‏ ‏باید‏ ‏ورود‏ ‏رو‏ ‏بزنین‏ ‏و‏ ‏وارد‏ ‏حساب‏ ‏کاربریتون‏ ‏بشین‏ ‏ک‏ ‏شارژ‏ ‏رو‏ ‏بده.من‏ ‏وارد‏ ‏حسابم‏ ‏شده‏ ‏بودم‏ ‏ک‏ ‏گرفتم
ارتباطی به ورود به حساب نداره با اون روش هم تست شده. نمیده
دوستان ۳۰۲۵۰۲ پس کی شارژ پیش بینی رو میده؟؟؟ Undecided.gif
فعلا‏ ‏نمیده‏ ‏و‏ ‏هنوز‏ ‏هیچکدوم‏ ‏از‏ ‏سامانه‏ ‏های‏ ‏۲۰۵۷۶ ۲۰۳۰۶۰ ۳۰۲۵۰۲ فعال‏ ‏نشدن
(16-06-2016، 01:24 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا‏ ‏نمیده‏ ‏و‏ ‏هنوز‏ ‏هیچکدوم‏ ‏از‏ ‏سامانه‏ ‏های‏ ‏۲۰۵۷۶  ۲۰۳۰۶۰   ۳۰۲۵۰۲  فعال‏ ‏نشدن

امکان داره تا شب فعال بشن دوست عزیز؟؟؟
(16-06-2016، 01:26 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2016، 01:24 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا‏ ‏نمیده‏ ‏و‏ ‏هنوز‏ ‏هیچکدوم‏ ‏از‏ ‏سامانه‏ ‏های‏ ‏۲۰۵۷۶ ۲۰۳۰۶۰ ۳۰۲۵۰۲ فعال‏ ‏نشدن

امکان داره تا شب فعال بشن دوست عزیز؟؟؟

بله.باوجود‏ ‏بازیهای‏ ‏حساس‏ ‏امروز‏ ‏ممکنه‏ ‏فعال‏ ‏شه.شاید‏ ‏واسه‏ ‏والیبال‏ ‏هم‏ ‏فعال‏ ‏شه
کسی اینجا هست 30119 
1000 به بالا دعوت داشته باشه و تمام شارژ شو گرفته باشه
چون نوشته نا محدود ولی بعد 1000 دعوت نه شارژ میده نه تبریک میاد...
(16-06-2016، 01:32 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی اینجا هست 30119 

من دعوت زیاد نداشتم.اما از صبح دوتا گرفتم...جوابش 5دقیقه نشده میاد
(16-06-2016، 01:35 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2016، 01:32 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی اینجا هست 30119 

من دعوت زیاد نداشتم.اما از صبح دوتا گرفتم...جوابش 5دقیقه نشده میاد

میدونم صبح ها راحت جواب میده
میگم بیشتر 1 تومن نمیده الکی دعوت نکنید
کلی از شارژامو نداد Sleepy.gif