موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان من هر چقد تلاش کردم نتونستم کدمو فعال کنم میشهتاپیکی که کدارو میزنن بزارین

دوستان من هر چقد تلاش کردم نتونستم کدمو فعال کنم میشهتاپیکی که کدارو میزنن بزارین 
ممنون
(20-06-2016، 08:21 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307570 هم فکر کنم شارژ ده تومنی میده...سامانه همبازی...یه تستی انجام بدین.
هر چند ساعت تست میکنم فعلا غیرفعال شده من تونستم یدونه خطو ثبت کنم اگه فعال شه حتما خبردار میشیم.
(20-06-2016، 08:39 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

اگه منظورتون تماشا هستش از طریق سایت ثبت نام کنید میگه اطلاعات اشتباس ولی واستون ثبت میشه و مشکلی نداره بعد 24 ساعت میتونید شارژتونو بگیرید
دوستان من  20145 رو مرحله دومش رو یادم رفت بفرستم

الان بفرستم میشه 48 ساعت دیگه شارژو بگیرم؟؟؟
(20-06-2016، 08:43 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من  20145 رو مرحله دومش رو یادم رفت بفرستم

الان بفرستم میشه 48 ساعت دیگه شارژو بگیرم؟؟؟

نه متاسفانه نمیشه
سر شماره fd 48 چند هست
84863
يا
ozv fcd
من اصلا نتونستم ثبت نام کنم تو برنامه تماشا فقط عضو شدم فقط عضو شدم و رمز گرفنم
تو سایتش فقط  کارتون معرفی کرده دیگه جایی نبود برای ثبت نام که
(20-06-2016، 09:03 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84863
يا
ozv fcd

بعد ۴۸ ساعت میده؟؟
(20-06-2016، 09:04 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اصلا نتونستم ثبت نام کنم تو برنامه تماشا فقط عضو شدم فقط عضو شدم و رمز گرفنم
تو سایتش فقط  کارتون معرفی کرده دیگه جایی نبود برای ثبت نام که
شماره تلفن با رمز بفرست کی از سایت میگری تا برات بزنم