موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان نت.ارزش شرکت نداره
(19-06-2016، 08:05 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اینترنت ایرانسل داریم ؟؟؟
نت 20 مگ که فردا و پس فردا هم میده

1 به 80504

HN 132 به 8282
لغو L mahn به 8282
هزینه 120
ببخشین یه سوال در مورد این سامانه تماشا دارم...من از سایت کد یکبار رمز فعالسازی رو زدم الان برای اینکه مطمئن بشم شارژ برای من ثبت شده ، چی رو بفرستم به 307350 ؟؟
(19-06-2016، 08:35 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشین یه سوال در مورد این سامانه تماشا دارم...من از سایت کد یکبار رمز فعالسازی رو زدم الان برای اینکه مطمئن بشم شارژ برای من ثبت شده ، چی رو بفرستم به 307350 ؟؟

1001 به 307350
این تماشا میشه چند تا کد زده با یک نرم افزار زده یا ن
(19-06-2016، 08:50 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تماشا میشه چند تا کد زده با یک نرم افزار زده یا ن

نه نمیشه باید گوشی روت باشه بعد میشه باید نرم افزار تغییر گوشی imle سریال گوشی تغییر بدی
دردسر داره بیخیال شید
من همه کد 3خطم تو سایتش زدم راحت
سلام ببخشید من رمز نرم افزار رو بزارم اینجا یا رمز یکبار مصرف؟بعد یه سوال دیگه چرا خودم نمی تونم تو سایت جای نداره رمز رو بزنم؟
(19-06-2016، 09:11 PM)ayoob نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من رمز نرم افزار رو بزارم اینجا یا رمز یکبار مصرف؟بعد یه سوال دیگه چرا خودم نمی تونم تو سایت جای نداره رمز رو بزنم؟

برین این لینک کدتون بزنید 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرورگر فری فکس کروم من  راحت همه کدم زدم
دوستان این شارژ 5 تومنی 307350 (تماشا) بعد دریافت شارژ ولغو سرویس هم با شارژ کردن خط، شارژ کم میکنه؟
چون قبلیا بعد لغو سرویس میگفت دیگه هیچ شارژی در آینده از شما کسر نمیشه!
(19-06-2016، 09:39 PM)jaeger نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شارژ 5 تومنی 307350 (تماشا) بعد دریافت شارژ ولغو سرویس هم با شارژ کردن خط، شارژ کم میکنه؟
چون قبلیا بعد لغو سرویس میگفت دیگه هیچ شارژی در آینده از شما کسر نمیشه!

بعد از لغو كم نميكنه