موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
میگم 30119 مشکل داره ؟
یهو چند نفر کدو میزنن هنگ میکنه
بعد بیست مین بازم میزنن بازم هنگ میکنه
مال شما هم اینطوریه ؟
هرکسی کدمو بزنه قبول میکنه یا فقط اینایی که 990 دارن رو حساب میکنه ؟
(03-06-2016، 08:51 PM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم 30119 مشکل داره ؟
یهو چند نفر کدو میزنن هنگ میکنه
بعد بیست مین بازم میزنن بازم هنگ میکنه
مال شما هم اینطوریه ؟
هرکسی کدمو بزنه قبول میکنه یا فقط اینایی که 990 دارن رو حساب میکنه ؟

یه خورده مشکل داره .
ولی دعوت های خط های دیگه را هم قبول میکنه.
دوستان واسه بعضی از خطا اصلا کد نمیفرسته و مشکلاتی داره
(03-06-2016، 09:12 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واسه بعضی از خطا اصلا کد نمیفرسته و مشکلاتی داره
برای خط ‏0990 دوستان گفتن
با خط 990 الان خواستم کد بگیرم اصلا کد نمیده برداشتن
به سیم 0990 کد نمیده یا مشکلش اساسی هستش به سیم های دیگه هم احتمالش هست کد نده ؟
با سیم کارت بدون شارژ بزنید بهتره دوستان اگر کد نداد لغو کنید دوباره با همون کدی که عضو شدی عضو شوید .
(03-06-2016، 09:29 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سیم کارت بدون شارژ بزنید بهتره دوستان اگر کد نداد لغو کنید دوباره با همون کدی که عضو شدی عضو شوید .

با هيچ خطي مشكل نداره؟
(03-06-2016، 09:29 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه مشکل اصلا کد نمیده
من با یه خط اول 1 رو فرستادم چند ساعت پیش کد نداد لغو کردم دوباره عضو شدم با کد بهم کد داد .برای بعضی از خطا همون لحظه کد میده ولی بعضی از خطا با لغو و دوباره عضو شدن شاید بشه کد گرفت البته با سیم کارت بدون شارژ بزنید .