موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-06-2016، 02:57 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8010 شارژ نمیده اول باید لغو کنیم ؟؟؟

با عضويت با ارسال ١ شارژميده اكر لغو كنيد ديگه نميده
دوستان مسابقه ژانر کلا ده هزارتومن میده؟من تاحالا با خط هام دومرحله یعنی چهارتومن گرفتم ده تومن سقفشه؟
(10-06-2016، 03:07 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه ژانر کلا ده هزارتومن میده؟من تاحالا با خط هام دومرحله یعنی چهارتومن گرفتم ده تومن سقفشه؟

بله
(10-06-2016، 03:02 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2016، 02:57 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا عضو بودم الان میزنم میگه عضو بودی شارژ نمیده چیکار کنم ؟؟؟
(10-06-2016، 03:07 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله هر ۴۸ ساعت ۲۰۰۰ تومان تا سقف ۱۰۰۰۰ تومان
سلام حدس کلمه شارژو میده بگیرم؟
(10-06-2016، 03:09 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2016، 03:02 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا عضو بودم الان میزنم میگه عضو بودی شارژ نمیده چیکار کنم ؟؟؟
نميده متاسفانه
(10-06-2016، 03:10 PM)romensi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حدس کلمه شارژو میده بگیرم؟

سلام بله  اول ك٥ و دو بار ك ١٠٠٠
سایت کلیپو برا شمام مشکل داره برا من میگه مشکل درسیستم بعدا امتحان کنید؟
جواب آوا

ن 1

به 20012