موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-06-2016، 11:39 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 11:32 AM)سلطان قلب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تونسته الان ازکلیپوشارژبگیره ؟

نیم ساعت پیش ازش گرفتم
پین و هم به خط میفرسته

کلیپ کدوم سامانه است؟؟؟؟؟
میشه یکم توضیح بدید؟؟؟؟؟؟
(03-06-2016، 01:07 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 11:39 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 11:32 AM)سلطان قلب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تونسته الان ازکلیپوشارژبگیره ؟

نیم ساعت پیش ازش گرفتم
پین و هم به خط میفرسته

کلیپ کدوم سامانه است؟؟؟؟؟
میشه یکم توضیح بدید؟؟؟؟؟؟
کلیپ وکلیپو دوسامانه ی مجزا هستن.کلیپ سرشماره اش 307524هست که بعد 10روز پنج هزار میده.اما کلیپو سرشماره اش 307525هست که باید عضو بشی و کدتو تو سایت فعال کنی.بعد 10روز در فاصله ی زمانی 10روزه هر روز بهت هزار میده.کلا 10000
دوستان چرا تو سایت کلیپو وقتی اطلاعات رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نمی باشد؟؟؟ Undecided.gif
چجوری شارژ میده؟؟
(03-06-2016، 01:22 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا تو سایت کلیپو وقتی اطلاعات رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نمی باشد؟؟؟ Undecided.gif
چجوری شارژ میده؟؟

با لينك سيم خودتون وارد شين اكر چند سيم دارين
امروز حدس کلمه سوال نمیاد؟
ریمیکس چی؟
(03-06-2016، 01:25 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز حدس کلمه سوال نمیاد؟
ریمیکس چی؟

از هر دو سوال میاد امروز
دوستان من شارژ حدس کلمه رو گرفتم الان لغو کنم یا ادامه بدم هفته بعد ش میده؟
(03-06-2016، 01:25 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 01:22 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری شارژ میده؟؟

با لینک سیم خودم وارد میشم ..ولی وقتی شماره سریال و شماره موبایل رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست Sad.gif
(03-06-2016، 01:27 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ حدس کلمه رو گرفتم الان لغو کنم یا ادامه بدم هفته بعد ش میده؟

من لغو ميكنم واز سر عضو ميشم و سوال اول را جواب بدين چون با بقيه فرق ميكنه بعد سؤالها يكسان ميشه
(03-06-2016، 01:28 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2016، 01:25 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری شارژ میده؟؟

با لینک سیم خودم وارد میشم ..ولی وقتی شماره سریال و شماره موبایل رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست Sad.gif

هر روز يك شارژ ميده شايد شارژ امروز را گرفتين يا سامانه غير فعاله اكر مطمئنين همه مراحل را صحيح انجام ميدين، دوباره كمي بعد امتحان كنيد