موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان
الان کلیپو رو زدم بهم شماره سریال داد 
2 بار تو سایتش زدم ولی خطا داد چرا؟!!؟؟!!
(08-06-2016، 04:35 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 3075002 مستقیم شارژ میکنه یا پین میده؟؟
پین میده
(08-06-2016، 04:35 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
الان کلیپو رو زدم بهم شماره سریال داد 
2 بار تو سایتش زدم ولی خطا داد چرا؟!!؟؟!!

فعلا مشکل داره
نحو شارژ گرفتن کلیب روز چه طور
(08-06-2016، 04:42 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث كليپو هستش لينك وشماره سريال ميده
(08-06-2016، 04:42 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5 بار 1000 رو به 307524 بفرست 5 تا پیام حاوی لینک و شماره سریال واست میاد که مثل کلیپو باید شماره سریال و شماره تلفن رو تو سایت وارد کنی بعد از ثبت شارژها به شماره ای که وارد میکنی فرستاده میشه

اگه هنوز عضو نشدی

1 به 307524

بعد از 10 روز

5 بار 1000 به 307524

مثل کلیپو .

بایه تفاوت ک کلیپ روز همه شارژا رو یه جا میده.
فعلا كه هيچكدوم جواب نميدن ميگه عملیات با خطا مواجه شد
سید حسین احمدیعلی اصغرعلی اصغرsanaz_98کلیپو به من سه تاشو نداد..الانم میگه دریافت کردی؟کاری نمیشه کرد؟به منم دوتاشو ندادنمیشه کاری کرد؟نه متاسفانه...دیگه شارژو نمیده
من خاموش زدم دوباره عضوشدم بهم دادشون
هرمی 30119 همراه اول تموم شده؟؟ عضو شدم حرفی از شارژ نزد