موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی از کلیپو پین سوخته گرفته قبلا ؟ سابقش بوده که پین سوخته بده؟
شارژ با وقفه  1000 تومنی ایرانسل

برای کسانیکه قبلا نگرفتن 

ارسال  1 به 20145

سپس 48 به 20145

48 ساعت بعد مجدد

ارسال 48 به 20145

هزینه 360 تومن
سلام من ژانر زو غیرفعال نکردم ولی الان خواستم شارژم بگیرم گفت بدلیل لغو شارژ نمیده..چیکار کنم؟؟؟
(14-06-2016، 02:45 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از کلیپو پین سوخته گرفته قبلا ؟ سابقش بوده که پین سوخته بده؟

پین هایی که من قبلا از کلیپو  گرفتم همشون سالم بودن
(14-06-2016، 02:50 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من ژانر زو غیرفعال نکردم ولی الان خواستم شارژم بگیرم گفت بدلیل لغو شارژ نمیده..چیکار کنم؟؟؟

یکی جواب میده؟؟؟؟؟؟
(14-06-2016، 02:55 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2016، 02:50 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی جواب میده؟؟؟؟؟؟

سلام ﺷﻤﺎ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺍﻭﻥ ﺳﺮﯼ ﺷﺎﺭﮊ ﭘﻨﺠﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺧﻂ ﮔﺮﻓﺘﯿﺪ،
ﻣﻨﻢ ﺍﻭﻥ ﺳﺮﯼ ﺷﺎﺭﮊ ﭘﻨﺠﯽ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﻫﻢ ﺛﺒﺖ ﺷﺪ ﻭ ﺩﻭ ﺗﻮﻣﻦ ﺍﻭﻟﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺩ اونم با سه خط ﻭﻟﯽ ﺑﺎﻗﯽ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻩ،
جواب ریمیکس

ر 1

توسط :دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2016، 02:57 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2016، 02:55 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی جواب میده؟؟؟؟؟؟

سلام ﺷﻤﺎ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺍﻭﻥ ﺳﺮﯼ ﺷﺎﺭﮊ ﭘﻨﺠﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺧﻂ ﮔﺮﻓﺘﯿﺪ،
ﻣﻨﻢ ﺍﻭﻥ ﺳﺮﯼ ﺷﺎﺭﮊ ﭘﻨﺠﯽ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﻫﻢ ﺛﺒﺖ ﺷﺪ ﻭ ﺩﻭ ﺗﻮﻣﻦ ﺍﻭﻟﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺩ اونم با سه خط ﻭﻟﯽ ﺑﺎﻗﯽ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻩ،

اهان من 2 تومن اولی گرفتم.چندروز پیش
کلیپو بازم میگه شارژی واست در نظر گرفته نشده و باید حساب فعال داشته باشی
ژانر بزای اونایی که دفعه پیش نگرفتن چقدر شازژ قراره بده