موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-06-2016، 11:19 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدس کلمه چند بار اشتباه بفرستی صفر میشه؟

۲ بار
(02-06-2016، 10:03 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای محمد خانی
تو دو ساعت گذشته سه بار این سوال رو تکرار کردید همون اول که پرسیدید راه حل رو بهتون گفتم.

میشه راه حل رو دوباره بگین؟؟
من کل صفحات امروز رو خوندم ندیدم!
307525 برای من جواب نمیده,1000 میفرستم جواب نمیده:/
(02-06-2016، 03:57 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمدخانی
سایت هیچ مشکلی نداره هر خط لینک مخصوص خودشو داره شما وقتی خطی رو وارد کردی باید بیای بیرون بعد با لینک مخصوص اون خط دوباره وارد بشی

آقای بزرگمهر این بود
اگر امتياز حدس كلمه 500 شده

ك 1000 به 20012
دوبار پشت سرهم نفرستين كه ممكنه يه شارژ بده
شارژها هم با 25 شروع ميشه
دوستان پین های حدس کلمه سالم هستن؟؟؟
دوستان هرمی ۷۳۷۴۷۴ متاسفانه الان هنگه Undecided.gif Sad.gif
(03-06-2016، 01:38 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پین های حدس کلمه سالم هستن؟؟؟

بله سالم هستن.
307525 فعال شده بزنید...
سلام من هرچی ک 1000 میفرستم میگه در خواستتان در حال برسی و پردازش و نتیجه به زودی ارسال خواهد شد و لی از دیشب تا حالا حتی الانم بازم زدم خبری نشد. نحوه خاصی داره شارژ گرفتن حدس کلمه امتیازمم 500 هست ممنون
دوستان کلیپو۲۵می فرستادم . امروز برلی من ۱۰روز شده ولی ۱۰۰۰که میفرستم میگه باید ۱۰روز بعد بفرستی.چه کنم؟
زنگ مدرسه هم که بعد ده روز بود اصلا به من نداده کسی نگرفته؟