موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-06-2016، 12:54 AM)melad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع...سامانه هرمی 737474فعلا جواب نمیده

بعد چند دقیقه جواب میده؟؟؟
يه كاريش كردن هرشب از12و1دقيقه تا3و1دقيقه قفل باشه وهنگ رأس 3آزادميشه
شما برنده هديه كارت بن خريد 900هزار تومني+هديه گوشي موبايل اپل s6لمسي .فول امكانات.اينترنت .شده ايد براي در يافت لطفا نام و ادرس خود را ارسال كنيد .قيمت 109هزارتومان .پرداخت درب منزل
ایناین اس ام اس دیروز واسم اومده این یعنی چی اعتماد کنم یعنی
(02-06-2016، 09:46 AM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما برنده هديه كارت بن خريد 900هزار تومني+هديه گوشي موبايل اپل s6لمسي .فول امكانات.اينترنت .شده ايد براي در يافت لطفا نام و ادرس خود را ارسال كنيد .قيمت 109هزارتومان .پرداخت درب منزل
ایناین اس ام اس دیروز واسم اومده این یعنی چی اعتماد کنم یعنی

نه اینا همش دروغه  اجناس ***** برات میفرستن   ( آ ش غ ا ل ) **** شده
چيز خاصي نيست كلاهبرداري اين شركتهاست قبلا ساعت مچي بود حالا شده اينا همش مشتي جنس چيني كه 1000تومنم ارزش نداره.
20012 برای شما  هم جواب نمیده؟
(02-06-2016، 10:09 AM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20012 برای شما  هم جواب نمیده؟

اره واسه من هم همینجوره...
جهت اطلاع
سامانه 20012 درست شد...
دوستان 737959 پیام شارژ داده ساعت 10; پیام انبوه داده بود من حالا متوجه شدیم تست کردم نداد
چه جوابي بهت داد؟