موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ک کاخ رویال بوداپست جواب امروز حدس کلمه هس یا دیروزش؟؟ Lightbulb.gif
(10-06-2016، 09:39 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب امروز
(10-06-2016، 09:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2016، 09:39 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب امروز
من زدم جواب قبول  میشه اما شارژ نمیده
(10-06-2016، 09:44 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زدم جواب قبول  میشه اما شارژ نمیده

اگه جواب ثبت شده ک 30 بفرست به 20012

اگه امتیاز 500 شده به این صورت بفرست شارژ رو میده

ک 5 به 20012
دوبار ک 1000 به 20012
سلام
دوستان راهی نداره بتونیم شارژ هایی که از هرمی 3075002 طلب داریم بگیریم؟
8010 تا که ی فعاله ؟؟؟
(10-06-2016، 10:13 PM)jaeger نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان راهی نداره بتونیم شارژ هایی که از هرمی 3075002 طلب داریم بگیریم؟

اینجور که پیداست تا سامانه فعال نشه طلبارو هم نمیده البته اگه آپ نشه
(10-06-2016، 10:34 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8010 تا که ی فعاله ؟؟؟

مشخص نیست ولی احتمالا تا12
اگه دوستان بعد12گرفتند اعلام میکنند
سایت کلیپو من حدود 12 هزار شارژ ازش گرفتم امروز البته در بعضی ساعت ها قطع میشه بخاطر اپدیت سیستمشون هست چون شارژ هارو از پین به شارژ مستقیم تغییر کرده و در بعضی اوقات مرورگر خودتون رو عوض کنید با مرورگر کروم برید و هنوز هم مشکلاتی داره فکر کنم هر لینک 24 ساعت وقت داره تا شارژ رو بگیره امتحان نکردم شما امتحان کنید من از لینک های دیروز زدم شارژ داد.
(10-06-2016، 10:45 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت کلیپو من حدود 12 هزار شارژ ازش گرفتم امروز البته در بعضی ساعت ها قطع میشه بخاطر اپدیت سیستمشون هست چون شارژ هارو از پین به شارژ مستقیم تغییر کرده و در بعضی اوقات مرورگر خودتون رو عوض کنید با مرورگر کروم برید و هنوز هم مشکلاتی داره فکر کنم هر لینک 24 ساعت وقت داره تا شارژ رو بگیره امتحان نکردم شما امتحان کنید من از لینک های دیروز زدم شارژ داد.

سایت کلیپو چیه؟؟؟؟یکی جواب میده؟؟؟