موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من دیروز هر ۵تا سریال کلبپ روزو گرفتم الانم همش مستقیم وارد سیم شد جهت اطلاع! ولی کلیپو میگه اول باید کد فعال سازی بگیری مگه نباید فقط ۱ میفرستادم حالا باید چیکار کنم؟
(11-06-2016، 06:05 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز هر ۵تا سریال کلبپ روزو گرفتم الانم همش مستقیم وارد سیم شد جهت اطلاع! ولی کلیپو میگه اول باید کد فعال سازی بگیری مگه نباید فقط ۱ میفرستادم حالا باید چیکار کنم؟

اگه منظورت اینه تو شارژگرفتنش مشکل داری که اگه 10روز شده 1000رو بفرس ازطریق لینک وسریال شارژتو بگیر.اما اگه منظورت عضویته که 1بفرس بعد برو سایت زیر کدتو فعال کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم بیشتر تو افطاری می چسبه؟
1 آش
2 حلیم
3 زولبیابامیه
جوایز 2 موبایل گلکسیJ7 و 35000000 ریال کارت شارژ
انتخاب برتر
120تومان
از 30576
ایرانسل
کلیپ روز کسی شارژ گرفت
تست نشده
دوستان هرمی 3075002 کلا درست شده ؟؟؟

یا فقط ب اونایی که طلب دارن جواب میده

اخه من وقت نکردم تو این هرمی شرکت کنم!!!!
(11-06-2016، 06:11 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم بیشتر تو افطاری می چسبه؟
1 آش
2 حلیم
3 زولبیابامیه
جوایز 2 موبایل گلکسیJ7 و 35000000 ریال کارت شارژ
انتخاب برتر
120تومان
از 30576
ایرانسل

پیام بهش نمیره میزنه ناموفق
(11-06-2016، 06:17 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرمی 3075002 کلا درست شده ؟؟؟

یا فقط ب اونایی که طلب دارن جواب میده

اخه من وقت نکردم تو این هرمی شرکت کنم!!!!

فقط طلبارو میده فعلا هم هنگ کرد جواب 1000 نمیده
۱۰ روز گذشته ولی کد فعال سازی ندارم ؟
(11-06-2016، 06:22 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰ روز گذشته ولی کد فعال سازی ندارم ؟

برین داخل سایت شمارتون رو وارد کنید  کد فعال سازی براتون پیامک میشه بعد اونو داخل سایت وارد کنید

کد:
http://clipo.tv/register