موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۳۰۱۱۹ راحت و زود شارژشو میده و با ۲۵ شروع میشه...۳۰۷۵۲۵ نمیده فعلا
از طریق سایت خواستم بگیرم گفت عضو نیستید؟ Undecided.gif Undecided.gif
720 مشکل داره نمیشه شمارگیری کرد Undecided.gif
(07-06-2016، 01:39 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش ب منم همینو میگفت.تاریخچه مرورگرتو پاک کن و دوباره بزن درست میشه
(07-06-2016، 01:39 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به احتمال زیاد از سایت بگیری مستقیمه اگه پین میخوای باید از 720 بخری ک فعلا مشکل داره
(07-06-2016، 12:52 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این لینک شارژی که مسابقه کلیپو میده مگه مهلت داره؟؟

اخه من چون وقت نداشتم 5 تا لینکو نگه داشتم ولی الان میزنم میگه مهلت دریافت شارژ گذشته است Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif

ی سوال دیگه این شارژ که ارسال میکنه ب گوشی باید همون شماره ای بدیم ک کلیپو رو شرکت کردیم

اخه الان من شماره ایرانسل وارد کردم ولی هنوز کد شارژ برام نیومده Undecided.gif Undecided.gif

بله باید شماره همون خط همراه رو که شرکت کردی و لینک ماله اون خط هس رو وارد کنی البته الان مشکل داره بعد که درست شد بزن۷
30119 بعد 20 دقیقه جواب میده
20 تا دعوت داشتم 1 دونه داد نزنید فعلا مشکل داره
(07-06-2016، 01:43 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2016، 12:52 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این لینک شارژی که مسابقه کلیپو میده مگه مهلت داره؟؟

اخه من چون وقت نداشتم 5 تا لینکو نگه داشتم ولی الان میزنم میگه مهلت دریافت شارژ گذشته است Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif

ی سوال دیگه این شارژ که ارسال میکنه ب گوشی باید همون شماره ای بدیم ک کلیپو رو شرکت کردیم

اخه الان من شماره ایرانسل وارد کردم ولی هنوز کد شارژ برام نیومده Undecided.gif Undecided.gif

بله باید شماره همون خط همراه رو که شرکت کردی و لینک ماله اون خط هس رو وارد کنی البته الان مشکل داره بعد که درست شد بزن۷

نیاز نیس حتما همون شماره باشه هر شماره ای بدی پین واس همون ارسال میشه من خودم امروز واس بار اول از کلیپو شارژ گرفتم همشونم روی یک خط
کلیپو الان جواب 1000نمیاد اصلا
تخفیف شارژ همراه اول

شارژ 5000 تومانی همراه اول را 4000 تومان خریداری کنید 

ارسال 1 به 203341

ارسال 120 به 2032

لغو با off به 2032

از طریق لینکی که فرستاده میشه میتونید شارژ رو خریداری کنید

به کارت بانکی و رمز دوم نیاز هست

اعلام توسط hamid06