موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل / همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-06-2016، 11:53 AM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2016، 11:42 AM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه،،،،به من گفت 10 هزاری رو 8500 بخرید،،،!!

ظاهرا تخفیف از ۶۰۰۰ تومن به ۸۵۰۰ تغییر کرده

پین هست یا خط بع خط؟
(12-06-2016، 11:55 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2016، 11:50 AM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2016، 11:45 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلیپو هرروز بخواد 1شارژ بده چون فعاله ک شب بعد شارژو بگیریم از شارژ سیم کارتمون کم نمیکنه؟

بهتره کلا با سیم بدون شارژ شرکت کنید چون اگه شارژ داشته باشید هزینه ۱۰۰۰۰ تومن رو کسر میکنه.

اخه اون دوتا دیگ مسابقم شرکت کردم باشارژصفر همشون شده 10روز یعنی تا 10روز کلیپو بگیرم بعد اون دوتا مسابقه شارژاشو بگیرم؟

نه هر کدوم که وقتش رسیده و مثلا ۱۰ روزش کامل شده شارژشونو باید بموقع بگیرید منتها در این مدت شارژ به اون خطتون انتقال ندید و با شارژ صفر تا موقع لغو تمامی مسابقات ادامه بدید.
3075001 کسی اطلاع داره که پین میده یا نه؟
(12-06-2016، 01:28 AM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نگفتم مساوی میشه...

داداش ميشه برا بازيا امروز عصر و امشب هم نظرتو بگي
(12-06-2016، 12:30 PM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2016، 01:28 AM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نگفتم مساوی میشه...

داداش ميشه برا بازيا امروز عصر و امشب هم نظرتو بگي

خخ این چیه فکر کردم تو گوشیم حشره رفته...
من برای دو تا بازی امروز و امشب ، بازی ترکیه،کرواسی ، مساوی رو زدم...برای بازی اکراین آلمان هم برد آلمان رو زدم.
کلیپو شارژ دهی رو قطع کرده و کسی شارژ میگیره که حساب کاربری فعال داشته باشه
سامانه 307525 چرا میگه شارژی برای شما در نظر گرفته نشده 4 روزه الان دارم میگیرم امروز اینو گفت
مختص مشترک ایرانسل 
23خرداد95 
10هزارتومان اعتبارهدیه به شما تعلق گرفت 
این هدیه خط شماست 
دریافت ازسرویس ژانر 
ارسال1به84841پیامی صدتومن 
(12-06-2016، 12:50 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مختص مشترک ایرانسل
23خرداد95
10هزارتومان اعتبارهدیه به شما تعلق گرفت
این هدیه خط شماست
دریافت ازسرویس ژانر
ارسال1به84841پیامی صدتومن

واسه‏ ‏کساییکه‏ ‏عضو‏ ‏نشدن