موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2016، 12:58 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این هرمیای ایرانسل برای اینکه محتوا بیاد باید گوشی روشن باشه؟

50501,50502 نمیخواد
225022همراه اول 48ساعت شد نداد.میگه 48ساعت نشده!!!!!
دوستان مسابقات اپسان که 8282 هست مرحله دومش میگه چه تاریخی میخوان فعال بشن
(31-12-2016، 01:57 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقات اپسان که 8282 هست مرحله دومش میگه چه تاریخی میخوان فعال بشن

متاسفانه نمیگه کی میخواد فعال بشه Sad.gif
سلام
 هرمی ایرانسل 737459 برای اینکه محتوا بیاد باید گوشی روشن باشه؟
(31-12-2016، 02:04 PM)alireza6677 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
 هرمی ایرانسل 737459 برای اینکه محتوا بیاد باید گوشی روشن باشه؟

سلام
بله
در ضمن این هرمی و همینطور 737455 بهشون اعتباری نیس و بیشتر موقع ها با وجود محتوا بازم موثر نمیکنه دعوت رو
سلام دوستان من درمسابقه 738150ريتم تاحالا شرکت نکردم بعد ايناايي که کدم ميفرستن بايد مثل من هم شرکت نکرده.باشن تاموثربشن
(31-12-2016، 02:18 PM)esaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من درمسابقه 738150ريتم تاحالا شرکت نکردم بعد ايناايي که کدم ميفرستن بايد مثل من هم شرکت نکرده.باشن تاموثربشن

بله
ولی در حال حاضر قسمت هرمی بازم مشکل داره و شارژ نمیده
دوستان بااینکه همه مسابقات دیشب رو لغو کردم هنوز داره پیام میده و شارژ کم میکنه . از شماهم همینطوره ؟
(31-12-2016، 02:31 PM)farshid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بااینکه همه مسابقات دیشب رو لغو کردم هنوز داره پیام میده و شارژ کم میکنه . از شماهم همینطوره ؟

اگه بعد دوازده لغو کرده باشید
 این مشکل پیش میاد 
یکبار دیگه عضو شید و لغو کنید درست میشه و دیگه پیام نمیاد