موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2017، 10:37 AM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2017، 01:26 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fazoo_aalam2000 نوشته: ۷۴۶۳ ایرانسل
سرویس‏ ‏توانا
نوشته‏ ‏شارژ‏ ‏تا‏ ‏۲۴ ساعا‏ ‏اینده‏ ‏ارسال‏ ‏میشه
هر‏ ‏پیام‏ ‏۱۰۰ تومن
اینطور‏ ‏که‏ ‏ ‏نوشته‏ ‏۴ پیام‏ ‏واستون‏ ‏ارسال‏ ‏میشه

باخط که شارژ نداشته باشه هم میشه
ارسال کرد

بله‏ ‏بدون‏ ‏شارژم‏ ‏میشه

شارژشو چجوری میده؟ با لغو کردن نمیده؟
(22-01-2017، 12:56 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2017، 10:37 AM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2017، 01:26 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fazoo_aalam2000 نوشته: ۷۴۶۳ ایرانسل
سرویس‏ ‏توانا
نوشته‏ ‏شارژ‏ ‏تا‏ ‏۲۴ ساعا‏ ‏اینده‏ ‏ارسال‏ ‏میشه
هر‏ ‏پیام‏ ‏۱۰۰ تومن
اینطور‏ ‏که‏ ‏ ‏نوشته‏ ‏۴ پیام‏ ‏واستون‏ ‏ارسال‏ ‏میشه

باخط که شارژ نداشته باشه هم میشه
ارسال کرد

بله‏ ‏بدون‏ ‏شارژم‏ ‏میشه

شارژشو چجوری میده؟ با لغو کردن نمیده؟
تا‏ ‏الان‏ ‏س‏ ه‏محتوا‏ ‏داده.تو‏ ‏متن‏ ‏گفته‏ ‏بود‏ ‏۴ محتوا‏ ‏و‏ ‏باگذشت‏ ‏۲۴ ساعت‏ ‏ارسال‏ ‏میشه‏ ‏شارژ.خداکنه‏ ‏بده
دوستانیکه‏ ‏۷۲ ساعت‏ ‏از‏ ‏عضویتشون‏ ‏تو‏ ‏سرویس‏ ‏۷۳۸۹۰۲ میگذره‏ ‏دو‏ ‏بار‏ ‏۱۰۱۰ رو‏ ‏بفرستن‏ ‏و‏ ‏دو‏ ‏شارژ‏ ‏۵۰۰ تومنی‏ ‏بگیرن
(22-01-2017، 01:47 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانیکه‏ ‏۷۲ ساعت‏ ‏از‏ ‏عضویتشون‏ ‏تو‏ ‏سرویس‏ ‏۷۳۸۹۰۲ میگذره‏ ‏دو‏ ‏بار‏ ‏۱۰۱۰ رو‏ ‏بفرستن‏ ‏و‏ ‏دو‏ ‏شارژ‏ ‏۵۰۰ تومنی‏ ‏بگیرن

کسی گرفته؟
۷۲ ساعت مگه شده؟ پنجشنبه فعال شد فک کنم میشه سه روز
من صبح لغو کردم اما یه خط رو لغو نکرده بودم گرفتم به خط هایی که صبح لغو کرده بودم میده عضو بشم ؟
(22-01-2017، 01:54 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من صبح لغو کردم اما یه خط رو لغو نکرده بودم گرفتم به خط هایی که صبح لغو کرده بودم میده عضو بشم ؟

بنظرم میده...چیزی از دست نمیدی.دریافت شارز رایگانه.عضو شو بعد بزن
سلام بچه ها سامانه های همراه اول که فعال هستن و شارژمیدن کدوم هستن یکی لطفا زود بم جواب بده خواهشا.
(22-01-2017، 02:07 PM)binvaian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها سامانه های همراه اول که فعال هستن و شارژمیدن کدوم هستن یکی لطفا زود بم جواب بده خواهشا.

هرمی‏ ‏هست۳۰۷۲۰۲ سه‏ ‏تومنی
۳۰۷۵۰۰۳ دو‏ ‏تومنی
۳۰۷۰۴۰ دوتومنی
‏ ‏۳۰۲۵۰۴ چهارتومنی
۳۰۷۱۱۱۹۹۹ دوتومنی
۳۰۷۵۰۰۲ هم‏ ‏پنج‏ ‏تومنی
سامانه ی 307351 غیر فعال شد؟
باید حق اشتراک امروز رو هم بدی یا
همون 3تا سیصد بعد عضویت کافیه