موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2017، 03:09 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم جواب باشهد54325

ممنون
اگه میشه غیر از ایشون که جواب رو گفتن،چند نفر برن به پیج ماناپی در اینستاگرام و ببینین و بیان جواب رو بگن که آیا ایشون درست گفتن یا نه.
(08-02-2017، 03:18 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2017، 03:09 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم جواب باشهد54325

ممنون
اگه میشه غیر از ایشون که جواب رو گفتن،چند نفر برن به پیج ماناپی در اینستاگرام و ببینین و بیان جواب رو بگن که آیا ایشون درست گفتن یا نه.

اره ب احتمال زیاد درسته جواب
(08-02-2017، 04:09 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2017، 03:18 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم جواب باشهد54325

ممنون

اره ب احتمال زیاد درسته جواب

تازه نصبش کردم چطور می فهمیم سوالش چیه و جوابو چطور می فرستیم؟
امروز چه مسابقه هایی فعال میشه
کسی شارژ دریافت کرده این۷۳۵۱۵۱
هنوز محتوا نفرستاده.
ماناپی چطور جواب بدیم و امتیاز بگیریم؟؟؟
(08-02-2017، 05:03 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماناپی چطور جواب بدیم و امتیاز بگیریم؟؟؟

به قسمت ماناكد برين و براي معما جوابي هست إنرا در قسمت مانا كد وارد كنين
برا من معما نبود
امروز شارژ هزاری محدود فعال میشه؟؟