موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
3055(ایرانسل)
اگه بده پین میده
ابتدا 3 به 3055
سپس 48ساعت بعد ارسال جایزه به 3055
نیاز به نرم افزار و فعالسازی هم نداره
(02-01-2017، 01:01 PM)amirreza15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره منطورم من ایرانسل بود  اگر مستقیم شارز کنه که خوب نیست من پین کد لازم دارم 3055الان گفته 3 رو بفرستین بعد 48 ساعت شارژ هزاری ببرید ولی ننوشته پین یا شارژ مستقیم کسی هست بدونه؟

اگه شارژ بده...پین میده Cool.gif
دوستان ۷۸۰ هنوز سوالش فعال نشده؟؟؟
780 برای همیشه مسابقات سوالی تموم شد
ولی قراره در آینده مسابقه جدید بذارن و از امتیازات الان هم میشه برای اون مسابقه استفاده کرد
حالا مسابقش چجوریه و اینکه اصلا شارژی داره یا نه خدا داند
(02-01-2017، 01:42 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۷۸۰ هنوز سوالش فعال نشده؟؟؟

گفتن دیگه نمیده که!!!لااقل 780بود پولی واسه شارژ نمیدادیم.دیگه نت اومدن هم فایده نداره
تبريک! پيشنهاد "100 دقيقه مکالمه رايگان ايرانسلي با 1 دقيقه مکالمه" براي شما فعال شد.
این چیه دوستان؟
دوستان با ارسال 1000000 به 82401 و با شرکت تو بازی دوز شارژ 10000 و 20000 و 5000 تومانی میگیرید
توجه : بحث کردن در باره کاربرای محروم شده و مطالبی خارج از موضوع تاپیک ممنوع است در صورت مشاهده دسترسی کاربر بسته خواهد شد - بعضی از دوستان فکر میکنن اینجا شبکه ی اجتماعی و اجازه دارند از کلمات رکیک استفاده کنند در صورت مشاهده کوچک ترین بی احترامی و کلمه رکیکی نسبت به هر شخصی وحقیقی و حقوقی کاربر مورد نظر محروم خواهد شد
دوستان من الان از ozv dooz سرویس دوز شارژ پنجی گرفتم .فقط هربازی تابیادتموم بشه 800کم میکنه...
بازی دوز
1 x o

4 x 6

7 x o

بازی به اتمام رسید!شما برنده شدید! کد شارژ شما 0463060179054014 میباشد.
برای شروع مجدد بازی میتوانید اعداد 1 تا 9 را بعد از DZ ارسال کنید.
--------
چطور یه مسابقش؟؟من نتونستم جواب بدم