موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خب اگر تازه تموم شدن چون 15 دقیقه پیش گرفتم خودم الکی پست نمیزارم
دیگه نزنید سوخته میده ضرر میکنین
800 چرا کار نمیکنه؟؟؟
سامانه ستاره  ٨٠٠ مربع اختلال پيدا كرده بعضي أوقات جواب ميده بعضي اوقات نميده إز طريق ايرانسل من بخش خدمات ارزش افزوده ميتونين سامانه هاي فعال روي سيم تون را ببينين و دونه دونه غير فعال كنين
حواستون باشه 8282 ها از طریق ایرانسل من لغو نمیشه باید خودتون پیامک کنید.
(18-01-2017، 11:19 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه ستاره  ٨٠٠ مربع اختلال پيدا كرده بعضي أوقات جواب ميده بعضي اوقات نميده إز طريق ايرانسل من بخش خدمات ارزش افزوده ميتونين سامانه هاي فعال روي سيم تون را ببينين و دونه دونه غير فعال كنين

اونجا همشو نشون نمیده که
(18-01-2017، 11:30 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2017، 11:19 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجا همشو نشون نمیده که
به ٨٢٨٢ بفرستين:
L milioner
L mahn
L madr
L yasin
L pazel
L zaram
L sarg
L kodk
L cbook
L katere
L ksafar
L nbard
L vtn
L maze
سلام دوستان در مورد همین موضع اتفاقا من هم به مشکل خوردم با 800 میزنم قطع تمام سامانه ها قطع میکنه بعد تو برنامه ایرانسل من چک کردم که چیزی نبود تو سایت ایرانسل هم چیزی نبود با این حال پیام میاد و شارژ منو کم میکنه به صورت دستی لغو را ارسال میکنم میگه شما اصلا عضو سامانه نیستید ولی بازم پیام میاد
ایا کسی این مشکل را داشته و راه حلی برای حل این موضوع سراغ دارید
(19-01-2017، 12:25 AM)levin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان در مورد همین موضع اتفاقا من هم به مشکل خوردم با 800 میزنم قطع تمام سامانه ها قطع میکنه بعد تو برنامه ایرانسل من چک کردم که چیزی نبود تو سایت ایرانسل هم چیزی نبود با این حال پیام میاد و شارژ منو کم میکنه به صورت دستی لغو را ارسال میکنم میگه شما اصلا عضو سامانه نیستید ولی بازم پیام میاد
ایا کسی این مشکل را داشته و راه حلی برای حل این موضوع سراغ دارید

إز چه سرشماره اي و براي كدوم اپراتور براتون پيش اومده؟ بعضي سامانه ها در صورت عضو شدن با صرف ارسال خاموش يا L به سرشماره لغو نميشن و همينطور بعضياشون با عضويت با يك سرشماره چند سامانه را فعال ميكنن بايد همه را لغو كنين بعضي ها هم با وجود لغو پيامك تبليغاتي اون مدتي كه فعال بودن را ميفرستن و طبعا شارژ كم ميشه مثلا اگر بعد إز نيمه شب ٨٢٨٢ را لغو كنين فردا ان روز پيامك تبليغاتيش را خواهد فرستاد ...
از اینا مارموزتر من ندیدم 11.30 به بعد میگه server is busy نه 800 کار میکنه نه 8282 همه سرویسام هم فعال موندن  Angry.gif Angry.gif Angry.gif