موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-02-2017، 10:42 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انارستان من ماه قبل گرفتم ازش چرا الان ک یازدهم عضو شدم همون پین قبلی تکرار میکنه و میگه قبلا گرفتی واسه کسی اینجور شده؟؟؟
ایا راهکاری داره ک پین جدید بده بهم؟؟؟

دوست عزیز هر سیم کارت فقط یکبار میتونه شارژ بگیره
شارژ جدید همراه اول ارسال 1007494 به 307230
دوستان جوابش با تاخیر میاد برای دو نفر اول هزار میده سپس به ازای چهار دعوت پنج تومنی و به ازای هشت نفر دعوت ده تومنی میده
(03-02-2017، 11:26 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جوابش با تاخیر میاد برای دو نفر اول هزار میده سپس به ازای چهار دعوت پنج تومنی و به ازای هشت نفر دعوت ده تومنی میده

چقدر شارژ میخواد؟
سلام بچه ها خسته نباشید میگم درحال حاضر کدوم سامانه های همراه اول فعال هستن وشارژ میدن لطفا بگید ایرانسل وهم لطفا بگید؟؟
الان 307058 با 101 عضو شدم نگفت شارژ5تومنی ثبت نامن کردم پیامی نیومد شارژ هم نوشتم فرستادم نوشت شارژ تعلق نمیگیرد اولین بار بود شرکت میکردم
(04-02-2017، 01:00 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان 307058 با 101 عضو شدم نگفت شارژ5تومنی ثبت نامن کردم پیامی نیومد شارژ هم نوشتم فرستادم نوشت شارژ تعلق نمیگیرد اولین بار بود شرکت میکردم

من الان با 111 عضو شدم تبریک گفت.
سلام
الان 307058 فعاله؟؟؟
فعاله اما وقتی کد فعالسازی رو میزنی خودش باید شارژ بفرسته ولی نمیفرسته
یعنی بطور کلی بخوای حساب کنی
شارژ دهیش مشکل داره
(03-02-2017، 11:26 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما من الان عضو شدم گفت به ازای هر 6 مفر 5هزار تومن
شارژ میده بهد از 6 ساعت