موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-02-2017، 09:55 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۹۴۸ راحت داره شارژارو میفرسته
تا الان ۱۵ تا پین برام اومده Angel.gif

چه ساعتی زدی
واقعا برای من هیچی نیومده الان بفرستم میده؟
(07-02-2017، 09:55 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2017، 09:57 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2017، 09:55 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ساعتی زدی

ساعت ۸
(07-02-2017، 09:55 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب ۲ تا سوال دادی یا مثل دیشب یه دونه جواب فرستادی ؟
(07-02-2017، 09:57 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا برای من هیچی نیومده الان بفرستم میده؟

الان دیگه تموم شده Wink.gif

(07-02-2017، 10:22 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب ۲ تا سوال دادی یا مثل دیشب یه دونه جواب فرستادی ؟

اول ۱ بعد ۵۵ بعد شارژ بعد ۷۷۷
دوستان وقتی کسیو دعوت میکنم به 738150 این پیام میاد واسش:
کاربر گرامی شما عضو سرویس اپلیکیشن ریتم هستید و می توانید به آرشیو نامحدود موسیقی دسترسی داشته باشید. جدیدترین آلبوم های موسیقی در این اپلیکیشن در اختیار شما قرار دارد.
دعوتمم قبول نمیکنه.اون خط دیگه نمیشه کاری کرد دعوتو بپذیره??
دوستان خواهشا یکی جواب بده دعوت موثر چیه؟
واواس6ماه پیش هستش .پاکش کردم
دوستان ۴۰۰۰۴۰ همراه اول محتواشو فرستاد یا نه؟؟
فردا میفرسته محتوا