موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جواب اوا امروز ن ۱ به ۲۰۰۱۲
این سامانه 307058
وقتی که کد فعالسازی رو میدم
میگه کد اشتباه هست
وبرای فعالسازی سیم کارتتون باید شارژ
داشته باشه مشکل از چیه ؟
این سامانه 307058
میگه کد اشتباه هست
داشته باشه مشکل از چیه ؟
(31-01-2017، 11:51 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه 307058
میگه کد اشتباه هست
داشته باشه مشکل از چیه ؟

دوست عزیز سامانه اش شلوغه مشکل داره الان لغو کن فردا دوباره امتحان کن
بازم ۳۰۷۰۵۸ کد رو ثبت نمیکنه برای دریافته شارژ
۳۰۷۰۵۸دوباره تمووم شد Undecided.gif
(31-01-2017، 10:05 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ بازي را با سيم شارژ دار عضو شيم بعد إز ٢٤ ساعت هزينه كسر ميكنه؟ اگر لغو كنيم ميشه دوباره عضو شد؟

به نظرم سراغش نرین بهتره فقط وقت باید بزاری و از بین چندین هزار نفر شانستو امتحان کنی اونم برای فقط 450 تومن من همون لحظه که پیامش اومد یدونه سریع گرفتم ولی وقتی دست زیاد شد یدونه هم گیرم نیومد فردا پس فردا بیشتر هم میشن
(01-02-2017، 12:11 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰۷۰۵۸دوباره تمووم شد Undecided.gif

دوباره فعال شد برا یکی از خطام میگه کلید واژه ارسالی نادرست است در صورتیکه همونو کپی می کنم چکار میشه کرد؟
307058 الان فعاله بالاخره یا غیر فعال؟
من کد را فرستادم هیچ جوابی نیومد؟
(01-02-2017، 12:53 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-02-2017، 12:51 AM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307058 الان فعاله بالاخره یا غیر فعال؟
من کد را فرستادم هیچ جوابی نیومد؟

فعاله
راحت داره شارژارو میده Angel.gif

وقتی میگه کلید واژه ارسالی نادرسته چه باید کرد