موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2017، 10:11 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نیس؟؟؟

نه دوست عزیز

چند تا محدود بود تموم شد
(05-02-2017، 09:57 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 09:54 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هرمی که مربوط به 307058 بود شمارش چند بود؟
شارژ میده یانه؟
اگه شارژ میده هر چند نفر شارژ میده؟

عزیز 307058 هرمی نبود..با 101عضو میشدی بعد شمارتو فعال میکردی بهت 5تا کد میداد میتونستی5000بگیری...من خطامو گرفتم..الان نمیدونم فعاله یا نه!!!

اینو خودم میدونم دوست عزیز خودم با 30 تا خط ازش شارژ گرفتم. از پریروز یه به جای شارژ 5 شارژ دویی میده و توی پیامش نوشته کد .... را به 405395 بفرست (شماره الان توی یه خطم پیدا کردم.)
میخاستم ببینم این هرمیه یا نه؟
دوستان مسابقه دیگه ای نیست ک مثل برنامه ۷۸۰ ترفند داشته باشه؟؟؟
(06-02-2017، 12:11 AM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه دیگه ای نیست ک مثل برنامه ۷۸۰ ترفند داشته باشه؟؟؟

مسابقه ای نیست عزیز متاسفانه،،،،
کسی نمیدونه این ۳۰۷۲۳۰ اخرش چند نفر میتونیم دعوت کنیم برا هر خط
سلام دوستان، کسی میدونه این 307230 چرا اینطوریه، دعوت موثر داشتم ولی نمایش که میفرستم میگه چیزی برنده نشدی
(06-02-2017، 09:02 AM)Mehriran نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، کسی میدونه این 307230 چرا اینطوریه، دعوت موثر داشتم ولی نمایش که میفرستم میگه چیزی برنده نشدی

اول باید list رو بفرستی 
بعد کلمه پرداخت رو بفرستی
ولی نمیدونم تا چند نفر میشه دعوت کرد برای ار خط
یکی لیست نت های ۵۰ مگی که امروز قراره فعال یشه رو بزاره.
چطور شما با 30خط از 307058 شارژ گرفتید اما به من حتی یکی هم نداد با چندین خط هم امتحان کردم ?
کسانی که از 307058 شارژ پنجی گرفتن میتونن تو هرمیش هم شرکت کنند؟؟؟
ایا بدون شارژ هم میشه شرکت کرد؟؟؟