موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-01-2017، 12:59 AM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2017، 12:54 AM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ozv madr 
Khrli raht dare be hem sharj mide
Agr ngrftin allan bgriad

Moya در جا میده
(04-01-2017، 12:59 AM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2017، 12:54 AM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ozv madr 
Khrli raht dare be hem sharj mide
Agr ngrftin allan bgriad

Moya در جا میده
کاش زودتر میگفتی من فقط3 تا از مادر گرفتم بقیه رو لغو کرده بودم
سیم اصلیم نگاه کردم همه سرویسا فعالن یادم رفته بود لغو کنم حالا چیکار کنم؟؟ کلی توش شارژ هست  Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
(04-01-2017، 01:08 AM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم اصلیم نگاه کردم همه سرویسا فعالن یادم رفته بود لغو کنم حالا چیکار کنم؟؟ کلی توش شارژ هست  Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif

متاسفانه کاریش نمیشه کرد فردا هر مسابقه یک محتوا میفرسته و شارژ کسر خواهد شد حالا شما همه رو لغو کن
(04-01-2017، 01:11 AM)Ghasem Active Ghasem نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2017، 01:08 AM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه کاریش نمیشه کرد فردا هر مسابقه یک محتوا میفرسته و شارژ کسر خواهد شد حالا شما همه رو لغو کن

هر چی امروز زده بودم باید بدم بره  Undecided.gif
اگه عضو بشم دوباره لغو کنم چی؟؟
راهی نداره عزیز،،،،هر کاری کنی بازم میخوره شارژ رو برای هر محتوا،،،،
(04-01-2017، 01:14 AM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2017، 01:11 AM)Ghasem Active Ghasem نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی امروز زده بودم باید بدم بره  Undecided.gif
اگه عضو بشم دوباره لغو کنم چی؟؟

امتحان كنيد ولی 8282 همیشه کسر میکنه
دوستان الان شارز ایرانسل چیزی هست شرکت کنم راحت شارژ بده یا همه تموم شده
تموم شده
3055 رو هر خطم که خاموش بود جایزه رو فرستادم جواب نیومد.نداد نامرد