موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نداد.
8070 تموم‏ ‏شد
*۷۲۴#
اینو‏ ‏شماره‏ ‏گیری‏ ‏کنین‏ ‏و‏ ‏شارژ‏ ‏رایگان‏ ‏هدیه‏ ‏بگیرین.
بزنین‏ ‏تست‏ ‏کردم‏ ‏میده
۱۰۰۰ شارژ‏ ‏کردم‏ ‏هزار‏ ‏هدیه‏ ‏داد
(21-01-2017، 07:27 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*۷۲۴#

کدوم گزینه بزنیم؟
(21-01-2017، 07:32 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2017، 07:27 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*۷۲۴#

کدوم گزینه بزنیم؟

اگه‏ ‏عضو‏ ‏نیستین‏ ‏با‏ ‏شماره‏ ‏گیری‏ ‏*۷۲۴# زبان‏ ‏مورد‏ ‏نظر‏ ‏انتخاب.سپس‏ ‏گزینه‏ ‏شارژ...شماره‏ ‏مورد‏ ‏نظر‏‏ ‏ینی‏ ‏شماره‏ ‏خودتونو‏ ‏میده.بعد‏ ‏شماره‏ ‏کارت‏ ‏و‏ ‏رمز‏ ‏دوم...سیم‏ ‏شما‏ ‏شارژ‏ ‏میشه.دو‏ ‏دقیقه‏ ‏بعد‏ ‏شارژ‏ ‏هدیه‏ ‏رو‏ ‏بهتون‏ ‏میده
*۷۲۴#

دو هزار یا پنج هزار هم میشه ؟
Lightbulb.gif  Lightbulb.gif شارژ 4 هزار تومانی همراه اول برای جدیدها : Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

ارسال کد 9958081 به شماره 302504

پس از دریافت محتوای روز به قیمت 400 تومان دعوت هاتون موثر میشن و میتونید شارژ را دریافت کنید.
(21-01-2017، 07:41 PM)hitler1945 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*۷۲۴#

دو هزار یا پنج هزار هم میشه ؟

من‏ ‏هزاری‏ ‏زدم‏ ‏و‏ ‏هدیه‏ ‏گرفتم.بدون‏ ‏شک‏ ‏دو‏ ‏تومن‏ ‏و‏ ‏بیشترم‏ ‏میشه‏ ‏گرفت‏ ‏ولی‏ ‏نمیدونم‏ ‏هدیشو‏ ‏چقد‏ ‏بده.شاید‏ ‏همون‏ ‏هزار‏ ‏بده
724 هدیش حتمیه؟؟؟ یا شانسی؟
(21-01-2017، 07:50 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
724 هدیش حتمیه؟؟؟ یا شانسی؟

داش‏ ‏حتمیه.دوتا‏ ‏گرفتم