موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان چرا این هرمی جدید رو هرچی hp 301رو ۸۲۸۲ ارسال میکنم همش میگه ابتدا یک پیامک خالی ب ۸۴۸۸۸ ارسال کنید در صورتی ک کد دوستم رو زدم
(27-01-2017، 08:26 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا این هرمی جدید رو هرچی hp 301رو ۸۲۸۲ ارسال میکنم همش میگه ابتدا یک پیامک خالی ب ۸۴۸۸۸ ارسال کنید در صورتی ک کد دوستم رو زدم

از صبح ایرانسل یه مشکلاتی داره  Tongue.gif
تو عمرم هیچکی ازم اینقد تشکر نکرده بود  Blush.gif
واسه هرمی همراه اول 3075003 کد میفرستم پیامی ازش واسم نمیاد.
الان  کدوم سامانه ها فعاله ؟
کسی میتونه همش را بگه؟
(27-01-2017، 08:34 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میتونه همش را بگه؟

از اون 21 تا سامانه اصلا معلوم نمیشه کدوم فعالن یا تشکر میکنه یا درپیت تحویل میده ولی من یکیشو میبینم میده میرم سریع برای اون یکی سیمها هم میگیرم تقریبا باید 500 بدی تا 1000 بده اعصابخوردی هم به کنار  Undecided.gif
ﻭﺍﺳﻪ ﻫﺮﻣﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
3075003 ﮐﺪ ﻣﯿﻔﺮﺳﺘﻢ
ﭘﯿﺎﻣﯽ ﺍﺯﺵ ﻭﺍﺳﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ.چیکار کنم
(27-01-2017، 08:43 PM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻭﺍﺳﻪ ﻫﺮﻣﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
3075003 ﮐﺪ ﻣﯿﻔﺮﺳﺘﻢ
ﭘﯿﺎﻣﯽ ﺍﺯﺵ ﻭﺍﺳﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ.چیکار کنم

چند ساعته هنگه جواب نمیده
(27-01-2017، 08:40 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2017، 08:34 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میتونه همش را بگه؟

از اون 21 تا سامانه اصلا معلوم نمیشه کدوم فعالن یا تشکر میکنه یا درپیت تحویل میده ولی من یکیشو میبینم میده میرم سریع برای اون یکی سیمها هم میگیرم تقریبا باید 500 بدی تا 1000 بده اعصابخوردی هم به کنار  Undecided.gif

یه سریش اصلا فعال نیست انگار .
هنوز پیامش آپدیت نشده.
به همین خاطر گفتم کدوما فعاله
دوستان من از vtn و maze و nbard شارژ گرفتم غیر از اینا کسی شارژ گرفته از بقیه سامانه ها؟!!!