موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-01-2017، 12:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:38 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:34 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۳۰۷۰۵۸ فقط به خطوط ۹۹۰ پین میده
بقیه خطوط رو مستقیم شارژ میکنه

الان که میگه کد اشتباس!!!
شارژ نمیده!!!

درسته داداش داره شارژ میده  مشکل نداره

چرا بمن میگه کد اشتباس!؟
(31-01-2017، 12:45 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:38 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:34 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ نمیده!!!

چرا بمن میگه کد اشتباس!؟

دوباره بفرست اگر پیامش ویرایش میکنی میفرستی نگاه کن بعد حروف یه فاصله اضافه نباشه
(31-01-2017، 12:45 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ نمیده!!!

چرا بمن  میگه کد اشتباس!؟

یه کد جدید بگیر حتما این کد برات شارز شده دوباره کلمه شارژ بفرست کد جدید بده
منظور دوستمون کد اولیه ای که به برنامه میدیم هستش به منم کد اشتباه میده با لغو و عضویت دوباره هم باز کد اشتباه داد

شارژ نمیده!!!

O شبيه 0 ميفرسته مشكل اينه احتمالا
(31-01-2017، 01:01 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307058 داره کد اشتباه میده

من دیروز عضو شده بودم تموم شد
الان عضو شدم شارژ کم نکردو کل شارژاشو داد
کداشم سالم بود
شارژ رو میفرستم کد قبلی رو میده.کد جدید نمیده.ویرایش کردم اما میگه کلید واژه ارسالی اشتباس
(31-01-2017، 01:09 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رو میفرستم کد قبلی رو میده.کد جدید نمیده.ویرایش کردم اما میگه کلید واژه ارسالی اشتباس

تا شارژ يك كد را نده كد جديد نميده حرف هايي كه شك دارين را عوض كنين و دوباره امتحان كنين ميده البته إرسال پين با تاخير هست شلوغ شده
(31-01-2017، 01:14 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 01:09 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا شارژ يك كد را نده كد جديد نميده حرف هايي كه شك دارين را عوض كنين و دوباره امتحان كنين ميده البته إرسال پين با تاخير هست شلوغ شده

پیام خودشو ویرایش کردم.میگه کد ارسالی اشتباس.شانس ندارم که!
عزیز مشکلی نداره،،،،من خیلی راحت دارم میگیرم،،،

حتما شارژ کرده برات،،،،،،و پیام تبریکش نیومده،،،،موجودیت رو چک کن،،،،اگه ۹۹۰ هست پین میفرسته با تاخیر،،،،،