موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2017، 07:39 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:36 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 02:23 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 02:20 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 307230 بدون شارژ هم ثبت میشه؟
تو پیام اولش گفته 6 نفر را دعوت کنی 5 تومن میگیری و از بقیش چیزی نگفته. کسی بیش از 6 تا دعوت داشته و شارژ دهیش را گرفته باشه؟

عزیز فعلا شارژدهیش مشکل داره،،،،شرکت نکنید،،،،میگن ۴۰۰ هزینه داره،،،،باز مشخص نیست

(05-02-2017، 07:28 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:25 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:23 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه مثل اینکه ۸۰۱۰۲ و ۸۰۱۰ هم شارژ دادن ولی دیر متوجه شدیم Undecided.gif

هیچ کدوم ندادن
الکی میزارن

اینا شارژ ندادن کی گفته شارژ داده

من خودم آخراش متوجه شدم ۵ تایی گرفتم...تا خواستم بزارم سایت دوتاش تموم شدن Tongue

شما به چشمش وصلی حتما چون راس 18.7 دقیقه 
جفتشونو منم زدم نداد چشمشو آدرس بده منم بیام
اونجا آب بخورم ممنون

عزیز  ۱۸:۷ دقیقه فعال نشده بود من ۱۸:۱۵ دقیقه دو تاش رو زدم راحت بهم شارژ داد
تا خواستم بزارم اینجا تموم شدن Wink.gif
دوستان دعوا نکنید،،،دیگه کانالها هیچی نمیزارن دووم بیاره و نابود کردن شارژ رو،،،،،،۸۰۱۰ داده،،،،دوستمون درست میگه،،،،،،ولی زیر ۵۰ ثانیه تموم شد،،،،!!

منم همین یکی رو گرفتم فقط،،،،

شما برنده کارت شارژ به شماره زیر شده اید:
8757623612983---
با بازیکن های محبوبت در لیگ یه تیم بساز و برو تا قهرمان بشی و کلی جایزه بگیری

***محتوای  صوتی خودتو از لینک زیر دریافت کن:
کد:
http://vas.mabna.mobi/Mabna_8010_league.mp3

1 دستگاه خودرو لوکس سوپر اسپورت LOTUS
1 دستگاه آپارتمان نوساز در تهران
6 دستگاه خودرو پژو 206 
240عدد مودم اینترنت پر سرعت
24 عدد گوشی iPhone7 
ده ها هزار شارژ و بسته اینترنتی

برای شروع و انتخاب تیمت 44 رو به 8010 ارسال کن
*سرویس مبنا کاپ*

مبنا:22573640
هزینه پیامک های دریافتی صدوبیست تومن
دوست نداشتی و خواستی بری کافیهLرو بفرستی
اطلاعات بیشتر هم در irancell.ir

*این پیام رایگان می باشد*
امروز ۸۰۱۰ و ۷۳۷۲۹۱ دادن،،،که زیر ۱ دقیقه خلاصش کردن،،،!!
دوست عزیز سامانه های اپسان که معلومه کدومان 6 به بعد خودت تست کن اونوقت بجا چشمه میشی قنات البته باید گوشی زیاد و خط زیاد داشته باشی تا جوابگو باشه هرچند که بازم بی فایده س چون مدیرای کانالا محدودارو فقط برا تست میزنن و دنبال شارژش نیستن و سریع اعلام میکنند Tongue
(05-02-2017، 07:47 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سامانه های اپسان که معلومه کدومان 6 به بعد خودت تست کن اونوقت بجا چشمه میشی قنات البته باید گوشی زیاد و خط زیاد داشته باشی تا جوابگو باشه هرچند که بازم بی فایده س چون مدیرای کانالا محدودارو فقط برا تست میزنن و دنبال شارژش نیستن و سریع اعلام میکنند Tongue

دوست عزیز من خودم حدود ۱۵ تا گوشی دارم ولی بازم نمیتونم این شارژای محدود رو خوب بگیرم
همشون زیر یک دقیقه تموم میشن Sad.gif
(05-02-2017، 07:50 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:47 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من خودم حدود ۱۵ تا گوشی دارم ولی بازم نمیتونم این شارژای محدود رو خوب بگیرم

من گوشی دوسیمکارتس دوتا رو هم زمان میزنم
 شده یکیش داده یکیش نداده میلی ثانیه ای تموم میشه
چشه رو هم شوخی کردم
(05-02-2017، 07:58 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:50 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گوشی دوسیمکارتس دوتا رو هم زمان میزنم شده یکیش داده یکیش نداده میلی ثانیه ای تموم میشه
چشه رو هم شوخی کردم ما سد داریم خودمون

من ۱۵ تا گوشی ساده نوکیا دارم
با گوشی های ساده راحت تر میشه شارژای محدود رو گرفت Angel.gif
(05-02-2017، 08:00 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:58 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گوشی دوسیمکارتس دوتا رو هم زمان میزنم شده یکیش داده یکیش نداده میلی ثانیه ای تموم میشه
چشه رو هم شوخی کردم ما سد داریم خودمون

من ۱۵ تا گوشی ساده نوکیا دارم
با گوشی های ساده راحت تر میشه شارژای محدود رو گرفت Angel.gif

چطور میرسی بزنی من 4 تا گوشی دارم دوتاش میمونه
اینقدر زود تموم میشه
باید تبدیل کنم سیمکارتارو به همراه اول هرمی بگیریم
ایرانسل دیگه حال نمیده یاد شارژ 5 تومانیاش بخیر
اون موقع تلگرام نبود تو فیسبوک میزاشتن
واقعا دیگه دست زیاد شده منم هیچی نمیتونم بگیرم  Sad.gif
دوستان متاسفانه تو همین موبایل روز 80 درصد کاربران کانال شارژ دارن هر چی کتک می‌خوریم از این خودیاس و یه نکته دیگه اینه که 780 تموم کرد واسه این بود که دید بیش از حد دیگه کاربران سیم زیاد دارن و بهشون نمیصرفه.البته اون کاربر اطلاع داده بود